Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Máthé Dominik

Máthé Dominik jó magyar szereplésre számít Egyiptomban férfi kézilabda-válogatott Máthé Dominik jó magyar szereplésre számít Egyiptomban Két éve a tartaléksorból léptették elő, az idei vb-n már a férfi kézilabda-válogatott húzóembere lehet Máthé Dominik. 2021. január 6. 16:54 Máthé Dominik lett a Flensburg elleni BL-meccs legjobbja kézilabda Máthé Dominik lett a Flensburg elleni BL-meccs legjobbja A norvég Elverum HB házigazdaként 30-29-re kikapott a német Flensburg-Handewitt csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének csütörtöki játéknapján, ennek ellenére a mérkőzés legjobbjának Máthé Dominikot választották. 2020. december 10. 22:12 Karanténba került Norvégiában Máthé Dominik kézilabda Karanténba került Norvégiában Máthé Dominik Máthé Dominik a koronavírus-járvány miatt hatósági házi karanténba került Norvégiában, miután visszatért klubcsapatához a magyar válogatottól. 2020. november 9. 20:49 Máthé Dominik négy góllal mutatkozott be a BL-ben kézilabda Máthé Dominik négy góllal mutatkozott be a BL-ben A válogatott Máthé Dominik négy góllal mutatkozott be a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a norvég Elverum HB színeiben. 2020. szeptember 18. 8:58 Máthé Dominik: azt mondták, hogy nyugodtan hibázhatok kézilabda Máthé Dominik: azt mondták, hogy nyugodtan hibázhatok Máthé Dominik úgy készül, hogy megkapja a bizalmat az Elverumnál, amely a nyáron igazolta le a magyar válogatott kézilabdázót. 2020. július 27. 19:28 Fontos, hogy a fiatalok tudják, mit miért csinálnak – Nagy László Fontos, hogy a fiatalok tudják, mit miért csinálnak – Nagy László A bajnoki kényszerpihenőben több idő jut a számvetésre, gondolkodásra. Az elmúlt évben remekül teljesített a kézilabda-utánpótlás a korosztályos világversenyeken, az utanpotlassport.hu sorozatában hazai szakemberek mondják el véleményüket, mit tartanak jónak és mi az, amin javítanának. Ezúttal az MKSZ férfiszakágért felelős alelnökét, Nagy Lászlót kérdezték. 2020. április 27. 17:04 A fejlődés a célja Norvégiában Máthé Dominiknak A fejlődés a célja Norvégiában Máthé Dominiknak Elsősorban a fejlődés és a tanulás a célja Máthé Dominiknak, a Balatonfüred válogatott kézilabdázójának, aki nyártól a norvég Elverumban folytatja pályafutását. 2020. március 23. 15:01 Balogh Zsolt: szerénynek kell maradni Balogh Zsolt: szerénynek kell maradni A jobbátlövő Balogh Zsolt szerint a magyar férfi kézilabda-válogatott tagjainak továbbra is szerénynek kell maradniuk az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságon, mert csak akkor lehetnek sikeresek a következő mérkőzéseken is. 2020. január 20. 18:14 Máthé Dominik Norvégiában kézilabdázik tovább Máthé Dominik Norvégiában kézilabdázik tovább A norvég Elverum HB kézilabdacsapatánál folytatja pályafutását Máthé Dominik. 2020. január 3. 13:44 Ha nem is könnyen, de továbbjutunk – Máthé Dominik Ha nem is könnyen, de továbbjutunk – Máthé Dominik Az idei kézilabda Európa-bajnokságon is Nagy László istápolhatja a Balatonfüred jobbátlövőjét, Máthé Dominikot, aki sok időt szeretne a pályán tölteni, és a lehetőséget sok góllal meghálálni. 2020. január 3. 13:06 Indul az új szezon, újra építkezik az „Építők” Indul az új szezon, újra építkezik az „Építők” Máthé Dominikot nem sikerült Veszprémbe csábítani, a szerb Marijana Lojanica személyében a Vardar Szkopje kötelékéből BL-győztes erőnléti edzőnő érkezett, David Davis vezetőedző célja továbbra is „leigázni” a Szegedet, megújult kabalafigura, illetve emlék mérkőzésjegy is kilátásban van – hangzott el mindez a hétfő délutáni kerekasztal-beszélgetésen. 2019. július 22. 19:00
1 2 3 4 5
közélet
Ilyen búcsúztatásra nem számított Gasper Marguc Szombat délután a semmiből egyszer csak felhangzott a veszprémi kézilabdaszurkolók rigmusa a Kossuth utca közepén: „Üres a hordó, repül a korsó, mindenki fekszik az alkoholtól…” Nem spontán flashmobról volt szó – egy gondosan megtervezett és annál meghatóbb gesztus volt ez a szurkolók részéről, amikor meglepték a családja körében süteményező Gasper Marguc-ot, aki tizenkét év után búcsúzik el a veszprémi meztől. Mérgezés miatt kerültek a veszprémi kórházba a gyerekek Kórházi ápolásra és gyomormosásra volt szüksége négy Veszprém vármegyei gyermeknek, miután a gyanú szerint mérgező növény, az aranyeső borsóra emlékeztető terméséből ettek. A szülőket fokozott óvatosságra intik. Az európai uniós migrációs paktum ellen tüntettek Az Európai Unió migrációs paktumának elutasítását követelték tüntetők jobboldali influenszerek által szervezett demonstráción pénteken Budapesten. A tudomány beköltözött a Kossuth utcára – megnyílt az MTA interaktív vándorkiállítása Veszprémben Aki a következő hetekben végigsétál a Kossuth utcán, könnyen belefuthat valamibe, amire talán nem számítana egy belvárosi séta során: a Magyar Tudományos Akadémia történetébe. A Posta előtti téren nyílt meg ugyanis a „Mozgásban a tudomány” című interaktív vándorkiállítás, amely az Akadémia fennállásának 200. évfordulója alkalmából indult országjáró útjára. Egy estére sportpályává változik Veszprém Miután márciusban a Kihívás Napján több ezer veszprémi bizonyította, hogy a városban komoly ereje van a közösségi mozgásnak, júniusban újabb alkalom érkezik arra, hogy együtt mozduljunk meg. Június 12-én Veszprém is csatlakozik a Mozgás Éjszakája országos programsorozathoz, amelynek keretében egészen éjfélig várják a sportolni vágyókat az Erzsébet-ligetben és a város, valamint a régió számos másik pontján. Hétpecsétes titok a jövő évi veszprémi tájfutó világbajnokság versenypályája Veszprém és térsége 2027 augusztusában a nemzetközi tájfutó sportélet fókuszába kerül – jövő augusztusában rendezik a tájékozódásifutó-világbajnokságot a térségben, aminek hivatalosan is megalakult a szervezőbizottsága. Bár az előkészületek már elindultak, a legfontosabb részletet, a pontos versenypályák helyszíneit szigorúan őrzik, hogy mindenki valóban egyenlő esélyekkel indulhasson. 'Menthetetlenül egyek vagyunk' - Veszprémben is megemlékeztek Trianonról Közösen helyezte el az emlékezés rózsáját a veszprémi Trianon-emlékműnél Porga Gyula polgármester, Sótonyi Mónika alpolgármester, Varga Tamás alpolgármester és dr. Gáspár Levente országgyűlési képviselő a nemzeti összetartozás napján rendezett városi megemlékezésen. Itt nem a kilométerek számítanak, bárki csatlakozhat a Veszprémi Tekergőhöz A legtöbb sporteseményen eredményeket hirdetnek, helyezések születnek és stopperórák mérik a teljesítményt. A Veszprémi Tekergő azonban egészen másról szól. Itt nem az a fontos, hogy ki teker a leggyorsabban vagy a legtöbb kilométert, hanem hogy minél többen nyeregbe pattanjanak, és felfedezzék Veszprém biztonságos kerékpárútjait. A közönségkedvenc elismerése – Gasper Marguc Pro Meritis-érmet vehetett át A magyar bajnok és kupagyőztes One Veszprém férfi kézilabdacsapatának távozó szlovén jobbszélsője, Gasper Marguc szerdán Pro Meritis-érmet vehetett át Veszprém polgármesterétől, Porga Gyulától. Újra terjed a szőlővész a Balatonnál – közös védekezés szükséges A Balaton borvidékein a tavalyi szezon után újra egyre nagyobb kihívást jelent a szőlő aranyszínű sárgaságát okozó fitoplazma fertőzés, amely az amerikai szőlőkabóca közvetítésével rohamosan terjed a szőlőültetvényeken.
sport
Ilyen búcsúztatásra nem számított Gasper Marguc Szombat délután a semmiből egyszer csak felhangzott a veszprémi kézilabdaszurkolók rigmusa a Kossuth utca közepén: „Üres a hordó, repül a korsó, mindenki fekszik az alkoholtól…” Nem spontán flashmobról volt szó – egy gondosan megtervezett és annál meghatóbb gesztus volt ez a szurkolók részéről, amikor meglepték a családja körében süteményező Gasper Marguc-ot, aki tizenkét év után búcsúzik el a veszprémi meztől. Női kézilabda BL: a Brest legyőzésével döntőben a címvédő Győr A címvédő Győri Audi ETO KC 31-30-ra nyert a francia Brest Bretagne ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének szombati második elődöntőjében. Női kézilabda BL: a két magyarral felálló Metz az első döntős Elsőként a két magyar játékossal felálló francia Metz HB jutott elsőként fináléba a női kézilabda Bajnokok Ligájában, miután a budapesti négyes döntő nyitó találkozóján 32-27-re legyőzte a román CSM Bucuresti együttesét. Női futsal: az idény legjobbjait díjazta a VESC A női futsal NB II nyugati csoportjában harmadik helyen záró VESC legjobbjait díjazták az együttes péntek esti szezonzáró ünnepségén. Premier League: Szoboszlaié a szezon legszebb gólja a Liverpoolnál Szoboszlai Dominik Arsenalnak lőtt szabadrúgásgólját választották a szezon legszebb találatának a Liverpool labdarúgócsapatának szurkolói. MotoGP: Marc Márquezé a pole a Balaton Parkban A címvédő Marc Márquez, a Ducati spanyol versenyzője szerezte meg a legjobb rajthelyet a MotoGP kategóriában a gyorsaságimotoros-világbajnokság Magyar Nagydíjának szombat délelőtti időmérő edzésén a Balaton Parkban. Rossi: két-három cserét már megérzünk mezőnyben Marco Rossi szövetségi kapitány szerint többek között azért esett vissza a 65. perctől a magyar labdarúgó-válogatott teljesítménye a finnek ellen 2-1-re megnyert barátságos mérkőzésen, mert két-három cserét mezőnyben már megérez a csapata. MotoGP: Acosta az élen a délutáni edzésen a Balaton Parkban Pedro Acosta, a KTM spanyol versenyzője volt a leggyorsabb a MotoGP kategóriában a gyorsaságimotoros-világbajnokság péntek délutáni edzésén a Balaton Parkban. Büntetők után hátrányban a Vehír Veszprém a bronzpárharcban A VEHIR.HU Futsal Veszprém 2-2-es döntetlent követően büntetők után maradt alul péntek este hazai pályán a DEAC ellen, a férfi futsal NB I bronzpárharcának harmadik mérkőzésén. Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása így 2-1-re módosult a debreceniek javára, vagyis a Veszprém hátrányból várhatja a jövő hétfői folytatást. Magyar-finn: Varga duplájával hazai siker A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte a finn csapatot a Puskás Arénában pénteken rendezett barátságos mérkőzésen.

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.