//
Salamon névnap

Fantasztikus veszprémi úszó siker

2014. március 6. 20:01
Az igazolt versenyzők mezőnyében Végh István 100 m gyorsúszásban és 100 m pillangóúszásban is országos diákolimpiai bajnok lett.

Március első hétvégéjén, Kecskeméten rendezték országos úszó diákolimpia döntőjét, ahol a Veszprémi Úszó Klub tizenegy versenyzője vett részt.

Mindenkit dicséret illet, hiszen a legtöbben fiatalabbként jutottak korcsoportjuk legjobbjai közé és egyéni csúcsokat úsztak.

Végh IstvánVégh István

Végh István a IV. korcsoportban (1999/2000-es születésűek) az igazolt versenyzők között 100 m gyorsúszásban és 100 m pillangóúszásban is a dobogó legmagasabb fokára állhatott.

Veisz Dóra a kép jobb oldalánVeisz Dóra a kép jobb oldalán

Nagyszerű eredmény még Veisz Dóra hatodik helyezése is, aki az I. korcsoportban (2005/2006-os születésűek) érdemelt oklevelet a teljesítményéért.