//
Botond, Mózes névnap

Pont nélkül távozott a BFKA Veszprém

2021. február 7. 11:10
A BFKA Veszprém U22 hatgólos vereséget szenvedett a vendéglátó NEKA otthonában a férfi kézilabda NB I/B ötödik fordulójából elhalasztott szombati mérkőzésen.

Miután a Balaton-felvidéki Kézilabda Akadémia (BFKA) Veszprém U22 múlt hétvégén bravúros győzelemmel nyitotta a férfi kézilabda NB I/B tavaszi szezonját. Velky Péter együttese szombaton újabb két pontot készült begyűjteni a nyugati csoportban, ezúttal a NEKA otthonában.

A zárt kapus összecsapás első félidejében szoros küzdelem folyt: fej-fej mellett haladtak a felek, a lépés azonban minimálisan a házigazda Balatonboglár számára jött ki jobban. A pihenőre így kétgólos hátránnyal vonulhatott a BFKA Veszprém alakulata (félidei állás: 13-11).

Elmaradt a BFKA-győzelem (archív fotó - Wolf Attila)Elmaradt a BFKA-győzelem (archív fotó - Wolf Attila)

A fordulás után a bakonyiak mindent megtettek a fordítás érdekében, de a vendéglátók állták a sarat. A vége 27-21 lett, a "kis Telekom" elszenvedte első 2021-es vereségét a bajnokságában. A veszprémiek jövő szerdán megyei rangadó keretében az ajkaiakkal csapnak össze.

Utolsó módosítás: 2021. május 8. 15:43
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B, 2020/2021 6. 2021. május 22. 18:00 Veszprém, DEVM Sportcsarnok BFKA Veszprém U22 Tatai AC
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2020/2021 2. 2021. május 19. 19:30 Veszprém, DEVM Sportcsarnok BFKA Veszprém Rév TSC
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B, 2020/2021 3. ma 13:00 Szigetszentmiklós, SZKSK Csarnok Szigetszentmiklós BFKA Veszprém
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B, 2020/2021 7. 2021. május 12. 18:00 Veszprém, DEVM Sportcsarnok BFKA Veszprém PLER Budapest 31-34
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2020/2021 19. 2021. május 7. 19:30 Veszprém, DEVM csarnok BFKA Veszprém U22 Pécsi VSE 32-26
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2020/2021 19. 2021. április 24. 11:00 Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok BFKA Balatonfüred U22 BFKA Veszprém U22 33-34