A korosztályos válogatottban bizonyíthattak a veszprémi atléták

2022. július 2. 8:47
SVSE
A veszprémi Sportolj Velünk SE három fiatal altétája is bizonyíthatott a Székesfehérváron szerdán rendezett U18-as válogatott megmérettetésén.

A napokban Székesfehérvár biztosított otthont az U18-as atléták válogatott viadalának. A magyar csapat mellett cseh, szlovén és szlovák fiatalok is rajtvonalhoz álltak a megméretettésen, amelyen végül a hazaiak összesítésben a második helyen zártak.

Fotó: SVSEFotó: SVSE

A sporteseményen a veszprémi Sportolj Velünk SE három tehetséges fiatal versenyzője is megmérettette magát.

Felber Farkas Ákos 110 m gátfutásban egyéni csúccsal, 14.63-mal a negyedik helyen végzett. 1500 m síkfutásban Szirbek Albert 4:08.82-vel a harmadik pozíciót szerezte meg, míg Besenyődi Petra a női sprintváltó tagjaként a második helyen zárt.