//
Eufrozina névnap

Könnyed diadal a felkészülési mérkőzésen

2022. július 28. 20:15
A veszprémi futsalcsapat 4-1-re nyert a házigazda Csömör elleni csütörtök esti felkészülési mérkőzésen.

Gőzerővel zajlik a veszprémi futsalcsapat felkészülése a 2022/2023-as élvonalbeli idényre. A kék-fehérek a közelmúltban már házibajnokságot is rendeztek, ám csütörtök este idegenbeli barátságos mérkőzés várt Fehér Zsolt tanítványaira. A vendéglátó az NB I-be visszajutó Csömör gárdája volt.

Az elmúlt kiírásban a bajnokság negyedik helyén záró együttesből a válogatott hálóőr, Spandler Mátyás derékfájdalmak miatt hiányzott, míg a csapatkapitány-helyettes Boromisza Dániel rehabilitációja is tart az elmúlt idényben elszenvedett szárkapocs- és sípcsont-törésből.

A veszprémi csapatkapitány, Tatai József duplázottA veszprémi csapatkapitány, Tatai József duplázott

Az újonnan igazolt futsalosok közül mindenki lehetőséget kapott a bizonyításra, kivéve a fiatal Bartha Balázst, aki az alapozás kezdetén kisebb sérülést szenvedett. A felek kétszer 40 percet játszottak.

Az első felvonás kiegyenlített játékkal vette kezdetét. A veszprémiek előtt több lehetőség is adódott, Tatai góljával a vendégek szerezték meg a vezetést. Őt követte a sorban a brazil Ton, majd ismét Tatai volt eredményes (0-3). A fordulás előtt ugyanakkor Fischernek sikerült még szépítenie (félidő: 1-3).

A második játékrészben a fiatal Kiss gyarapította a veszprémiek találatait (1-4). A folytatásban több gól már nem esett, így az FCV végül könnyed győzelmet aratott.

A mérkőzést Szijjártó Péter külügyminiszter (Fidesz-KDNP) is megtekintette.

Férfi futsal felkészülési mérkőzés:
Rubeola Csömör–1. Futsal Club Veszprém 1-4 (1-3)
Dunakeszi, Városi Sportcsarnok.
A Veszprém gólszerzői: Tatai (2), Ton, Kiss M.

Utolsó módosítás: 2022. szeptember 11. 22:45
futsal Férfi futsal NB I alapszakasz, 2022/2023 7. 2022. október 17. 19:30 Duankeszi, Városi Sportcsarnok Csömör 1. FC Veszprém
futsal Férfi futsal NB I alapszakasz, 2022/2023 6. 2022. szeptember 30. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém DEAC
futsal Férfi futsal NB I alapszakasz, 2022/2023 5. holnap 20:15 Budapest, Sport11 Központ ELTE-BEAC 1. Futsal Club Veszprém
futsal Férfi futsal NB I alapszakasz, 2022/2023 4. 2022. szeptember 8. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. Futsal Club Veszprém Újpest 7-0
futsal Férfi futsal NB I alapszakasz, 2022/2023 3. 2022. szeptember 2. 19:00 Nyírbátor, Városi Sportcsarnok Nyírbátor 1. Futsal Club Veszprém 1-4
futsal Férfi futsal NB I alapszakasz, 2022/2023 2. 2022. augusztus 19. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. Futsal Club Veszprém Haladás 7-3