Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 20. Klaudia
Veszprém
12°C
2026. március 20. Klaudia
Veszprém
12°C

Bizonyítottak az SVSE kisatlétái

2023. október 6. 8:10 // Forrás: SVSE
A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) U12-es versenyzői pazar teljesítményt nyújtottak a szeptember végén Pápán rendezett régiós egyéni versenyen. 

50 m-es síkfutásban Iványi Borka szerezte meg a bajnoki címet 7.99-es eredménnyel. Kovács Jázmin 8.65-tel, Szabó Borka 9.35-tel, Szabó Janka 12.62-vel zárt. A fiúknál Németh Robin bronzérmet vehetett át 7.76-os időeredményéért, Miskolczi Milán az 5. helyezést érte el 7.96-tal.

Iványi Borka megszerezte a második aranyérmét is: 150 m gátfutásban 25.72-vel ért be elsőként a célba. Kovács Jázmin 27,07-tel a dobogó harmadik fokára állhatott. Bükkösi Luca 28,78-as eredményt ért el ebben a versenyszámban. Németh Robi az 50 m után itt is érmesként zárt. Ezüstérmet szerzett 26.09-cel. A mezőny tagja volt Miskolczi Milán (27.54) és Polgár Soma (27.64) is.

Bizonyítottak az SVSE kisatlétái - fotó: SVSEBizonyítottak az SVSE kisatlétái - fotó: SVSE

A nap leghosszabb versenyszámában állt rajtvonalhoz Horváth Tekla, aki a harmadik helyen végzett 4:46.75-tel és Márkus Lola, aki ötödik lett 4:54.34-gyel. A fiúk versenyében Soma 4:34.01-gyel, míg Kőműves Balázs 4:44.66-tal ért a célba.

Ugró- és dobószámokban is eredményesen szerepeltek az SVSE-s kicsik. Távolugrásban Johanna 3,43 méterrel fejezte be a versenyt. Magasugrásban Bükkösi Luca 122 cm-rel léphetett a dobogó legfelső fokára. Péter Levente 100 cm-rel, NyemcsokÁdin 105 cm-rel végzett.

„Gumikalapácsvetésben” Levente 31,71 m-es eredményével első helyezett lett, míg Ádin 25.82-vel az ötödik lett.

vehir.hu
további cikkek
Fedett pályás U14 többpróba magyar bajnokság – veszprémi ezüstérem a szezon végén SVSE Fedett pályás U14 többpróba magyar bajnokság – veszprémi ezüstérem a szezon végén A budapesti BOK Csarnok adott otthont március 7–8-án a fedett pályás U14 többpróba magyar bajnokságnak, amely egyben a téli versenyszezon záróeseménye is volt. A Sportolj Velünk SE atlétái egy ezüstéremmel és több egyéni csúccsal zárták a viadalt. 2026. március 10. 19:52 Fedett pályás U20-as és U18-as atlétikai ob: három SVSE-bajnoki cím Nyíregyházán SVSE Fedett pályás U20-as és U18-as atlétikai ob: három SVSE-bajnoki cím Nyíregyházán Február végén Nyíregyházán rendezték meg a fedett pályás U20-as és U18-as atlétikai magyar bajnokságot, ahol a veszprémi Sportolj Velünk SE kiemelkedő eredményeket értek el. A klub három bajnoki címet szerzett: Derdák Sára 1500 méteren, Szirbek Titusz 3000 méteren, míg Furda Botond 800 méteren utasította maga mögé a mezőnyt. 2026. március 3. 9:05 Remekül nyitotta a fedett pályás szezont a Sportolj Velünk SE SVSE Remekül nyitotta a fedett pályás szezont a Sportolj Velünk SE Januárban több helyszínen is megkezdte fedett pályás versenyszezonját a veszprémi Sportolj Velünk SE atlétacsapata: a nagyobbak Nyíregyházán, a fiatalabbak Székesfehérváron, illetve Bécsben álltak rajthoz, míg Luxemburgban Palkovits István 3000 méteren képviselte az egyesületet. A hónap végi viadalok különösen eredményesen zárultak: Nyíregyházáról négy, Székesfehérvárról két éremmel tértek haza a veszprémiek. 2026. január 30. 18:26

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.