Bajnok az Öskü!

2024. június 3. 12:33
A Veszprém vármegyei labdarúgó másodvonal utolsó fordulóját az elmúlt hétvégén rendezték. Az Öskü bajnoki címet szerzett, ezüstérmes a Balatonszepezd lett, míg a harmadik helyen az Ugod végzett.

Az elmúlt hétvégén a labdarúgó vármegyei élvonal melett a II. osztály küzdelmei is lezárultak.

Kapcsolódó cikk
Az Almádi ülhetett fel a vármegyei élvonal trónjára
Egy félidőn át bajnoknak érezhette magát a Fűzfő, de végül klubtörténeti sikert aratott az Almádi, hiszen 4-1-es sikerével bajnoki címet szerzett a vármegyei labdarúgó I. osztályban – úgy tudjuk, a bajnok vállalná az NB III-as szereplést is. Összefoglaló a záró fordulóról, képgaléria a „döntőről”.

A bajnoki címet szerző Öskü 6-0-ra múlta felül a Pét-Peremartont, az ezüstérmes Balatonszepezd 9-2-re nyert a Taliándörögd ellen, míg a harmadik helyen záró Ugod 8-0-ra nyert a Csabrendek ellen. A Kamond-Ősi derbi pedig 5-2-es végeredménnyel zárult.

Bajnok az Öskü!Bajnok az Öskü!

Veszprém vármegyei labdarúgó másodvonal, a 26. forduló eredményei:

2024. június 1., szombat 17.00

Öskü–Pét-Peremarton 6-0 (3-0)
Gólszerzők:
Hulka (10., 74.), Szabó (23.), Bódis (45.), Jancsek (72., 88.)

Balatonszepezd–Taliándörögd 9-2 (3-0)
Gólszerzők:
Kovács (16., 80.), Kiss (28., 63., 73.), Borbély (32.), Berky (47.), Horváth (69.), Lippai (75.), ill.Szabó (74.), Fiszter (86.)

Ugod–Csabrendek 8-0 (4-0)
Gólszerzők:
Krébesz (2.), Zsirai (20.), Palkovics (30., 84.), Váradi (35.), Sári (61.), Kiss (68.), Nagy (86.)

Kamond–Ősi 5-2 (2-1)
Gólszerzők:
Nagy J. (8.), Nagy R. (39.), Tomor (68., 71.), Németh (73.), ill. Balogh (18., 60.)

Így végeztek a csapatok:

Tabella forrása: adatbank.mlsz.hu

Kupagyőztes a Pápai Perutz! vármegyei foci Kupagyőztes a Pápai Perutz! Nagy Krisztián góljával a Pápai Perutz FC nyerte a VEHIR.HU Veszprém Vármegyei Labdarúgó Kupa döntőjét kedden este az Ajkai Sportcentrumban. A múlt hétvégén bajnoki címet szerző almádiaknak nem sikerült duplázniuk. 2024. június 4. 20:14 Az Almádi ülhetett fel a vármegyei élvonal trónjára vármegyei foci Az Almádi ülhetett fel a vármegyei élvonal trónjára Egy félidőn át bajnoknak érezhette magát a Fűzfő, de végül klubtörténeti sikert aratott az Almádi, hiszen 4-1-es sikerével bajnoki címet szerzett a vármegyei labdarúgó I. osztályban – úgy tudjuk, a bajnok vállalná az NB III-as szereplést is. Összefoglaló a záró fordulóról, képgaléria a „döntőről”. 2024. június 2. 10:15 Élő közvetítés a Fűzfő–Almádi vármegyei döntőről! vármegyei foci Élő közvetítés a Fűzfő–Almádi vármegyei döntőről! A VEHIR.HU Veszprém vármegyei labdarúgó-bajnokság hétvégi, idényzáró fordulójában a két bajnokesélyes alakulat – a Fűzfő és az Almádi – egymással találkozik. A házigazda Balatonfűzfő számára a győzelem, míg a listavezető almádiaknak az iksz is elegendő a cím megszerzéséhez. 2024. május 30. 12:54 Tóparti „bajnoki döntőt” rendeznek hétvégén a labdarúgó vármegyei élvonalban vármegyei foci Tóparti „bajnoki döntőt” rendeznek hétvégén a labdarúgó vármegyei élvonalban Biztossá vált, hogy a hétvégi, utolsó fordulóban dől majd el a VEHIR.HU Veszprém vármegyei labdarúgó I. osztály bajnoki címe. Az izgalmakat fokozza, hogy a két esélyes csapat, a Fűzfő (70 pont) és az Almádi (71 pont) éppen egymás ellen fog játszani szombaton 17.00 órakor. Előbbi számára a győzelem, utóbbinak a döntetlen is elegendő ahhoz, hogy felérjen a dobogó legfelső fokára. 2024. május 27. 12:23