Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. június 12. Villő
Veszprém
17°C
2026. június 12. Villő
Veszprém
17°C

Szögi István

Szögi István hetedik lett a csehországi atlétikai versenyen SVSE Szögi István hetedik lett a csehországi atlétikai versenyen A magyarok közül az 1500 méteren hetedik Szögi István (SVSE) érte el a legjobb eredményt a csütörtöki ostravai fedett pályás nemzetközi atlétikai viadalon. 2022. február 3. 19:52 Mezeifutó Eb: Szögi István a hatodik helyre hozta be a magyar csapatot atlétika Mezeifutó Eb: Szögi István a hatodik helyre hozta be a magyar csapatot A Veszprémi Sportolj Velünk SE két kiválósága, Szögi István és Varga Gréta is megmérette magát a december 12-én Dublinban megrendezett mezeifutó Európa-bajnokságon. 2021. december 22. 12:40 Veszprémből a világ legjobb sportolói közé Veszprémből a világ legjobb sportolói közé Bartha-Kéri Bianka és Szögi István számára is fantasztikusan alakult a 2021-es szezon. 2021. december 3. 19:43 Két SVSE-arany a Szuper Liga döntőjében SVSE Két SVSE-arany a Szuper Liga döntőjében A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) atlétái öt érmet szereztek a hétvégén az MTK Lantos Mihály Sportközpontban rendezett bajnokságon. 2021. szeptember 7. 15:59 Elismerték Veszprém olimpikonjait közélet Elismerték Veszprém olimpikonjait A díjakat Ovádi Péter országgyűlési képviselő és Porga Gyula polgármester adták át pénteken este a Szentháromság téren. 2021. augusztus 20. 22:10 Két arany, összesen öt érem a keddi magyar mérleg olimpia Két arany, összesen öt érem a keddi magyar mérleg Két arany-, két ezüst- és egy bronzérem a keddi magyar termés a tokiói olimpián: a kajakos Kopasz Bálint és a birkózó Lőrincz Tamás lett első, a finndingis Berecz Zsombor, valamint a kajakos Varga Ádám végzett a második helyen, míg a Kozák Danuta, Bodonyi Dóra kajakkettes zárt harmadikként a japán fővárosban. 2021. augusztus 3. 18:08 Szögi István a 23. helyen végzett 1500 méteren Tokió 2020 Szögi István a 23. helyen végzett 1500 méteren A veszprémi Sportolj Velünk SE atlétája, Szögi István előfutamában a 12. helyen ért célba és nem jutott tovább az elődöntőbe 1500 méteren a tokiói olimpia atlétikaversenyeinek keddi napján. 2021. augusztus 3. 4:26 Magyar éremesőt ígér a kedd, Szögi István is bemutatkozik olimpia Magyar éremesőt ígér a kedd, Szögi István is bemutatkozik A birkózó Lőrincz Tamás révén egy arany- vagy ezüstérem már biztos, de a finndingis Berecz Zsombortól és a kajakosoktól is várható kiemelkedő, dobogót érő eredmény kedden a tokiói olimpián. A veszprémi SVSE atlétája, Szögi István bemutatkozik 1500 m-en. 2021. augusztus 2. 17:25 A szövetség elnökének nincsenek konkrét elvárásai az atlétákkal szemben olimpia A szövetség elnökének nincsenek konkrét elvárásai az atlétákkal szemben Gyulai Miklósnak, a Magyar Atlétikai Szövetség (MASZ) elnökének nincs konkrét elvárása a versenyzőikkel szemben a pénteken kezdődő tokiói olimpián. 2021. július 19. 17:46 Ekkor szoríthatunk a veszprémi olimpikonokért Tokió 2020 Ekkor szoríthatunk a veszprémi olimpikonokért Két veszprémi egyesület négy sportolója kvalifikálta magát a július 23-án kezdődő tokiói nyári olimpiára – íme a veszprémi olimpikonok programja. 2021. július 19. 6:10 Csillogó szemekkel várják az olimpiát az SVSE atlétái Tokió 2020 Csillogó szemekkel várják az olimpiát az SVSE atlétái Tóthné Stupián Anikó tanítványai, Bartha-Kéri Bianka és Szögi István elsődlegesen élvezni, megélni szeretnék életük első olimpiáját. Hétfőn indulnak majd Tokióba, de már mindkét futó ragyog: véleményük szerint ez a stabilitás a szeretteiknek, másik felüknek is köszönhető. 2021. július 14. 17:41 A veszprémi olimpikonokat köszöntötte a polgármester sport A veszprémi olimpikonokat köszöntötte a polgármester A veszprémi olimpiai csapattal töltötte a délutánt Porga Gyula polgármester – közölte a városvezető közösségi felületén. 2021. július 9. 18:45 Két veszprémi atléta is ott lesz az olimpián! SVSE Két veszprémi atléta is ott lesz az olimpián! A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) mindkét kiválósága, Bartha-Kéri Bianka és Szögi István is az olimpiai ranglistáról jutott kvótához a tokiói játékokra. 2021. július 1. 18:26 Három SVSE-aranyérem az ob első napján SVSE Három SVSE-aranyérem az ob első napján Nem sikerült újabb atlétának kvótát szereznie szombaton Debrecenben, a 126. országos bajnokságon, amely gyakorlatilag az utolsó lehetőség az olimpiai szintteljesítésre, illetve a tokiói részvételhez szükséges jó eredmény elérésére. A veszprémi SVSE atlétái közül Molnár Attila, Szögi István és Varga Gréta is bajnok lett. 2021. június 27. 9:45
közélet
Tömeges hibát tapasztalnak a Facebook és a Messenger felhasználói Péntek délután számos felhasználó jelezte, hogy nem tudja használni a Facebookot és a Messengert. A problémáról a Downdetector hibabejelentéseket gyűjtő oldal is beszámolt, ahol rövid idő alatt jelentősen megugrott a beérkező jelzések száma. Nem igaz, hogy szürkébb lesz a színház – épp az ellenkezője igaz A héten bejelentették, hogy folytatódik a Veszprémi Petőfi Színház felújítása, egyelőre csak az épület keleti oldalán, ahol összekötik az egykori Korona Szálló épületével. Ugyanakkor nyilvánosságra kerültek a teljes, a színház környezetét is magába foglaló jövőbeni beruházás látványtervei is, amelyekről tévesen terjedt el, hogy a zöldfelületek kárára történne beavatkozás. Megkaptuk a részletes műszaki leírást, ami másról árulkodik. Eltűnt Veszprémből az azbesztgyanús kőzúzalék Miután a polgármester nyilvánosságra hozta, hogy hova került a városban az azbeszttel szennyezett osztrák bányából származó kőzúzalék, valamint felszólította a vállalkozót, hogy mihamarabb intézkedjen, péntekre már el is tűnt a Török Ignác utcai ingatlan elől a kőzúzalék. Megkezdődött a balatoni kompkikötők komplex felújítása - látványtervek Szántód és Tihany kikötője is átalaul, összesen 6 milliárd forint hazai forrásból. A 2027 végéig elkészülő kiemelt állami beruházás munkálatai alatt a kompközlekedés zavartalan - adta hírül a Balatoni Hajózási Zrt. Drogfogás: több mint 13 kiló kábítószert foglaltak le egy veszprémi férfitől Tizenhárom kilogrammnyi, különböző kábítószert foglaltak le a rendőrök egy 58 éves veszprémi férfitól - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda Már építik a színpadot a Gyárkertben Jövő pénteken, június 19-én Kispál és a Borzzal startol az idei gyárkerttes szezon, de a színpadot már mos ácsolják. A színház akkor teljes, ha mindenki számára elérhető Esélyegyenlőségi programjáról tartott szakmai eseményt a Veszprémi Petőfi Színház. A Nagyszínház előcsarnokában rendezett alkalmon Oberfrank Pál színházigazgató és Kellerné Egresi Zsuzsanna igazgatóhelyettes, kreatív menedzser beszélt arról, hogyan lehet a színházat valóban nyitottabbá és befogadóbbá tenni. Az eseményen levetítették a Lélektől lélekig című filmet is, amely a teátrum esélyegyenlőségi törekvéseit mutatja be. Frei kávézó nyílt a Monokli helyén A Balaton Pláza után újabb üzletet nyitott a Frei kávézólánc Veszprémben. Középiskolások szervezik Balatonalmádi egyik legnagyobb nyári rendezvényét Miközben sok diák számára a június az érettségiről, a vizsgákról és a tanév lezárásáról szól, Balatonalmádiban egy lelkes fiatal csapat egészen más kihívással is szembenéz. A Vibez Fesztivál szervezői között ugyanis többen még középiskolások, akik a tanulás mellett egy több tízmillió forintos költségvetésű rendezvény lebonyolításán dolgoznak hónapok óta. A régi bánya átépítése segít megfékezni a villámárvizeket Sümegen A klímaváltozás hatására egyre gyakoribbá váló szélsőséges időjárási jelenségek új kihívások elé állítják a Veszprém vármegyei településeket is. Sümegen egy szokatlan módszerrel próbálják megfékezni a villámárvizeket: egy elhagyott murvabánya átalakításával épül ki egy korszerű csapadékvíz-kezelő rendszer. 
sport
Vasárnaptól háromnapos közösségi vízi rendezvény lesz Tihanyban Háromnapos, közösségi szemléletű vízi rendezvényt tartanak vasárnaptól a Veszprém–Balaton Európa Sportrégiója 2026 Program támogatásával, 6 millió forintos forrásból, az Aktív Pont Tihany szervezésében. Két példakép a VFC USE Tehetségközpont elnökségben Lang Ádám és Novothny Soma személyében két veszprémi nevelésű labdarúgó is csatlakozott a VFC USE Tehetségközpont elnökségéhez. Kirsty Coventry: a sport él és lélegzik Magyarországon Kirsty Coventry, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) elnöke Budapest olimpiarendezési esélyeiről nem beszélhetett, amikor pénteken újságíróknak nyilatkozott a magyar fővárosban, arról viszont igen, hogy Magyarország szerinte jó házigazdája a sportversenyeknek. Vb-2026: kétgólos mexikói győzelem és három piros lap a nyitómeccsen A társházigazda Mexikó 2-0-ra legyőzte a Dél-afrikai Köztársaság csapatát a labdarúgó-világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén, amelyen három piros lapot is kiosztott a játékvezető. Kölnben írhatnak történelmet a veszprémi akadémisták „Már maga a részvétel óriási dicsőség” – fogalmazott Gulyás István vezetőedző a Veszprém Handball Academy honlapján a férfi európai ifjúsági kézilabdaliga hétvégi négyes döntője előtt. Tanítványai a tavalyi ezüstérem után idén ismét a kontinens legjobbjai között bizonyíthatnak. A szombati dormageni elődöntőben a német Füchse Berlin ellen harcolhatják ki a másnapi döntőbe jutást, melyet a férfi Bajnokok Ligája négyes döntőjének helyszínén, a kölni Lanxess Arénában rendezik. FIFA-világranglista: három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen A magyar válogatott három helyet javítva a 39. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet a világbajnoki címvédő Argentína vezet. Női kézilabda BL: a benevezett klubok közül csak egy nem indulhat A következő idényre 17 klub nevezett a női kézilabda Bajnokok Ligájába, amelynek csoportkörében 16 csapat indulhat. Kisebb változtatásokkal rendezik meg a hétvégén a vitorlázók Mihálkovics Kupáját Az alacsony vízállás miatt kisebb változtatásokkal rendezik meg a hétvégén az 58. Mihálkovics Kupa-Sungrow Nagydíjat, a Kékszalag utáni második legjelentősebb többnapos balatoni vitorlás regattát. Vb-2026: a rekordok seregszemléjén a spanyolok és a franciák a favoritok A társházigazda Mexikó és a Dél-afrikai Köztársaság csütörtöki mérkőzésével veszi kezdetét a XXIII. labdarúgó-világbajnokság, amelyen az Európa-bajnok Spanyolország és a legutóbb ezüstérmes Franciaország számít a legnagyobb favoritnak. Schäfer András: hiányzott a címeres mez iránti tisztelet Schäfer András bombagólja is kellett, hogy a magyar labdarúgó-válogatott 3-1-re legyőzze a kazahokat kedden a debreceni Nagyerdei Stadionban rendezett barátságos mérkőzésen, de a középpályás szerint hiányzott a csapatból a címeres mez iránti tisztelet.

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.