Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. június 10. Margit
Veszprém
15°C
2026. június 10. Margit
Veszprém
15°C

VEHIR-VESC

Továbbra is együtt a sikeres szereplésért! VEHIR-VESC Továbbra is együtt a sikeres szereplésért! Hosszú évekre nyúlik vissza a VEHIR.hu és a Veszprémi Egyetemi Sport Club közötti jó kapcsolat. 2022-ben szintet lépett az együttműködés, hiszen azóta VEHIR-VESC néven szerepel a női röplabdacsapat az NB I-es bajnokságban. A közös munka pedig a 2025/2026-os szezonban is folytatódik! 2025. szeptember 5. 10:37 Női röplabda Magyar Kupa: továbbjutás esetén a címvédő vár a VEHIR-VESC-re VEHIR-VESC Női röplabda Magyar Kupa: továbbjutás esetén a címvédő vár a VEHIR-VESC-re Szerda délután a Magyar Röplabda Szövetség székházában elkészítették a Magyar Kupa sorsolását. 2025. szeptember 3. 15:25 Új erőkkel készül a VEHIR-VESC VEHIR-VESC Új erőkkel készül a VEHIR-VESC A héten már teljes kerettel készülhet a VEHIR-VESC NB I-es női röplabdacsapata: Mészáros Péter együttese az elmúlt napokban hat új játékossal erősödött. A 44-szeres válogatott Szerencsés-Miklai Zsanett mellett Spándli Virág a MÁV Előrétől érkezett Veszprémbe, míg Somogyi Virág, Kiss Blanka és Mária Kata a Szent Benedek Balatonfüred gárdájától igazolt a királynék városába. 2025. augusztus 21. 15:34 Válogatott játékost igazolt a VEHIR-VESC! VEHIR-VESC Válogatott játékost igazolt a VEHIR-VESC! A VEHIR-VESC együttesénél folytatja pályafutását Szerencsés-Miklai Zsanett. 2025. augusztus 11. 15:04 Az U16-os Eb-n bizonyíthat a veszprémi röplabdázó röplabda Az U16-os Eb-n bizonyíthat a veszprémi röplabdázó Szerdán hivatalosan is elkezdődik az U16-os leány röplabda Európa-bajnokság. Az albán-koszovói közös rendezésű kontinensviadalon a VEHIR-VESC fiatal tehetsége, Kristóf Kata is pályára léphet majd. 2025. július 1. 20:27 Díjátadóval búcsúztak a szezontól VEHIR-VESC Díjátadóval búcsúztak a szezontól A VESC röplabda-szakosztálya hivatalosan is lezárta a 2024/2025-ös idényt. 2025. június 19. 15:15 Egy női meccs lélektana Erről jut eszembe… Egy női meccs lélektana Országos vihart kavart egykor Laurencz László női kézilabda szövetségi kapitány, korábbi veszprémi klubedző nyilatkozata, amikor újságírói kérdésre válaszolva azzal indokolta csapata vereségét, hogy a nőknek kettessel kezdődik a személyi számuk. Nem sértő szándékkal tette, így fejezte ki, hogy adott helyzetben milyen labilis a női lélek. 2025. május 6. 10:53 Szépen csillogó ezüstérem VEHIR-VESC Szépen csillogó ezüstérem A VEHIR-VESC női röplabdacsapata ezüstéremmel zárta az NB I 2024/2025-ös idényét, miután a bajnoki döntő második, vasárnapi meccsén is alulmaradt a TFSE gárdájával szemben. 2025. május 4. 20:45 Az egyenlítésért száll harcba a VEHIR-VESC VEHIR-VESC Az egyenlítésért száll harcba a VEHIR-VESC A szezon utolsó hazai mérkőzését vívja vasárnap a VEHIR-VESC NB I-es női röplabdacsapata. A döntő második mérkőzésén az életben maradás lesz a veszprémi hölgykoszorú elsődleges célja. 2025. május 3. 9:34 Hátrányban a VEHIR-VESC a bajnoki döntőben VEHIR-VESC Hátrányban a VEHIR-VESC a bajnoki döntőben A házigazda TFSE 3-1-re nyert a VEHIR-VESC ellen a női röplabda NB I két nyert meccsig tartó döntőjének első összecsapásán. 2025. április 27. 21:26 Jöhet a döntő! VEHIR-VESC Jöhet a döntő! Vasárnap kezdődik a női röplabda NB I fináléja. A VEHIR-VESC együttese az alapszakasz-győztes TFSE gárdájával küzd meg a bajnoki címért.  2025. április 26. 8:50 Bajnoki döntőben a VEHIR-VESC! VEHIR-VESC Bajnoki döntőben a VEHIR-VESC! A házigazda VEHIR-VESC 3-1-re legyőzte a BVSC-Zuglót a női röplabda NB I elődöntőjének második meccsén, így készülhet a TFSE elleni bajnoki fináléra. 2025. április 13. 21:52 VEHIR-VESC: Győzelem az elődöntő első mérkőzésén! VEHIR-VESC VEHIR-VESC: Győzelem az elődöntő első mérkőzésén! A VEHIR-VESC 3-2-re nyert a BVSC-Zugló vendégeként a női röplabda NB I elődöntőjének két győzelemig tartó párharcának első felvonásán. 2025. április 6. 9:25 Kezdődik az elődöntő a női röplabda NB I-ben VEHIR-VESC Kezdődik az elődöntő a női röplabda NB I-ben Most jön csak a java a női röplabda NB I-ben. A VEHIR-VESC számára is elkezdődik az 1-4. helyért kiírt rájátszás, mégpedig a BVSC-Zugló ellen.   2025. április 4. 22:47
... 2 3 4 5 6 ...
közélet
Korszakváltás a mentőknél: új szóvivő váltja az ikonikus Győrfi Pált Hosszú évek után már nem az ország legismertebb szóvivője, Győrfi Pál tájékoztatja a lakosságot a mentők mindennapjairól és a balesetekről. Az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) megújulásának részeként mától új arcot ismerhet meg az ország. Jogerősen elítélték Balatonalmádi korábbi polgármesterét Jogerősen elítélte a Veszprémi Járásbíróság Balatonalmádi korábbi polgármesterét, Kepli Lajost, miután a bíróság szerint kamerával és mikrofonnal figyeltette meg a hivatalban dolgozó jegyző irodáját. Mégis kerülhetett Veszprémbe azbesztes osztrák kőzúzalék Porga Gyula polgármerster részletes tájékoztatást adott, hogy ki és hol használhatott osztrák eredetű, azbeszttel szennyezett kőzúzalékot.  A Pannon Egyetem kéményéből akár kültéri mászófal is lehet Új sportlétesítményeket mutatott be hétfőn a Pannon Egyetem. A sajtóbejáráson Csillag Zsolt kancellár és dr. Edvy László, a Testnevelési és Sportintézet igazgatója vezette végig az érdeklődőket az egyetem sportközpontjának legújabb fejlesztésein. Az eseményen az új funkcionális terem és a falmászóközpont mellett egy merész jövőbeli tervről is szó esett: a campus ikonikus kéményéből akár kültéri mászófal is készülhet. 'Az Eucharisztia közösséget teremt és reményt éltet bennünk' – Úrnapi ünnep a veszprémi várban Krisztus szentséges Testének és Vérének ünnepén, Úrnapján Dr. Udvardy György veszprémi érsek mutatott be ünnepi szentmisét a veszprémi Szent Mihály Főszékesegyházban. Az ünneplés a hagyományos úrnapi körmenettel folytatódott a várnegyedben, ahol a hívek együtt tettek tanúságot hitükről és Krisztus jelenlétébe vetett bizalmukról. Visszalépett a tapolcai jelölt, így egy régi arc lett a DK új elnöke Új pártelnököt választott a Demokratikus Koalíció, miután Dobrev Klára és az elnökség az áprilisi választási kudarcot követően lemondott. Az elnöki székért a párt tapolcai jelöltje, Bakk István is versenybe szállt, végül azonban visszalépett a megmérettetéstől. Levegőben kapta el a hídról leugrani készülő férfit Drámai körülmények között mentette meg egy 25 éves férfi életét két budapesti rendőr vasárnap kora este a Petőfi hídon. A tragédia elkerülésén szó szerint másodpercek múltak. Az egyik járőr már a levegőben kapta el a hídról leugró fiatalembert. Üres gyárcsarnokból indultak, mára a globális logisztika ütőere lett a nemesvámosi KNAPP Öt éve Nemesvámoson bezárt egy fontos nemzetközi vállalat gyára, komoly űrt hagyva maga után. Ez a bizonytalan állapot viszont csak rövid ideig uralta a település mindennapjait. Ekkor érkezett meg az osztrák KNAPP, egy papírra vetett tervvel és a megújhodás ígéretével. Mára a világ egyik vezető logisztikai vállalatának lüktető szívévé vált az itteni üzem, ahol a helyi szakemberek precizitása a globális piaci igényeket szolgálja ki. A napokban a vállalat osztrák és magyar kollégái egy nagy családként ünnepelték fennállásuk ötödik évfordulóját, felidézve a kihívásokkal teli kezdeteket és a közösen épített jövőt. Miért hagyják magasra nőni a füvet Veszprémben? Nem lustaság, hanem alkalmazkodás „Miért nem kaszálják le végre azt a füvet?” – sok veszprémi fejében megfordult már a kérdés. A megszokott, néhány centisre nyírt gyep helyett egyre több helyen magasabb fű, vadvirágok és természetesebb növényzet fogadja a járókelőket. Első pillantásra úgy tűnhet, mintha elmaradt volna a parkok gondozása, a valóság azonban éppen ennek az ellenkezője. A gyep esztétikája helyett most az ökológiai funkciói kerülnek előtérbe.   Három arannyal zárta a félév utolsó országos versenyét a veszprémi KID Rock and Roll SE Három arany-, két ezüst- és egy bronzéremmel tértek haza a veszprémi KID Rock and Roll SE versenyzői Soroksárról, ahol a tavaszi versenyszezon utolsó országos bajnokságát rendezték meg.
sport
Magyar-kazah: a második félidőben három gólt szerezve fordított a válogatott A magyar labdarúgó-válogatott 3-1-re legyőzte a kazah csapatot kedden a debreceni Nagyerdei Stadionban rendezett barátságos mérkőzésen. Ilyés: nem sportszakmai döntés született Ilyés Ferenc, a Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) elnöke szerint a nemzetközi szövetség (IHF) nem sportszakmai alapon döntött arról, melyik két válogatott kapjon szabadkártyát a januári olimpiai kvalifikációs férfi világbajnokságra, amelyről a magyar csapat lemaradt. A Mozgás Éjszakáján futnak a legkisebbekért Június 12-én, pénteken második alkalommal rendezik meg a Valeo Jótékonysági Futást. Az esemény idén különleges keretrendszerben valósul meg: a Mozgás Éjszakája programsorozathoz csatlakozva, az Európa Sportrégiója eseménysorozat részeként, kora este várja a sportolni és segíteni vágyókat. MotoGP: csak pozitív visszajelzéseket kaptak a balatoni futam szervezői A szakemberek részéről csak pozitív visszajelzéseket kapott a balatonfőkajári versenypálya szervezőcsapata a gyorsaságimotoros-világbajnokság múlt hétvégi Magyar Nagydíjáról, és jövőre is visszavárja a mezőnyt a Balaton Parkba. Férfi kézilabda-vb: nem kapott szabadkártyát a magyar válogatott A magyar férfi kézilabda-válogatott nem kapott szabadkártyát a januári, németországi olimpiai kvalifikációs világbajnokságra. Veszprémi tájfutó sikerek az országos diákolimpián – ismét első helyen a Lovassy Sorozatban hatodszor végzett az élen a Lovassy László Gimnázium az országos tájfutó diákolimpia iskolai pontversenyében. A szombathelyi döntőben a veszprémi diákok több egyéni és csapatdobogós helyezéssel járultak hozzá az újabb összetett sikerhez. Balaton-átúszás: betelt a nevezési lista Már nem lehet nevezni, mert hetekkel a rajt előtt betelt a 10 500 fős limit a 44. Lidl Balaton-átúszás 5,2 kilométeres főtávjára. Futsal NB I: nyíregyházi győzelmével lett bajnok az Újpest Az Újpest FC nyerte a férfi futsal NB I 2025/26-os szezonját, miután hétfőn a döntő negyedik felvonásán 5-2-re győzött Nyíregyházán, és ezzel 3-1-re bizonyult jobbnak a párharcban. Köszöntötték a magyar bajnok és BL-ezüstérmes Győri Audi ETO KC játékosait Szurkolóik és a város vezetői köszöntötték hétfő kora este Győrben a magyar bajnoki címet és a Magyar Kupát is elhódító Győri Audi ETO női kézilabdacsapat játékosait, akik vasárnap a Bajnokok Ligája ezüstérmét szerezték meg, miután a budapesti döntőben 31-29-re kikaptak a francia Metz HB együttesétől. Kós Hubert a világranglista élére került 200 méteres hátúszásban Kós Hubert 200 méter háton világranglista-vezető időt úszott az Austinban rendezett hétvégi viadalon.

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.