2019. október 17. // Hedvig névnap

Egy lépés az elődöntő

2014. március 26. 21:45
Amennyiben az 1. Futsal Club Veszprém csütörtökön nyer a MAFC BME vendégeként, bejut az első osztályú bajnokság rájátszásának elődöntőjébe.

A veszprémiek 1-0-ra vezetnek az egyik fél második győzelméig tartó párharcában a fővárosiak ellen, miután az első meccsen 5-3-ra győzni tudtak. Ez azt jelenti, hogyha idegenben is nyerni tud a Madarász-csapat, bejut a bajnokság elődöntőjébe, s az alapszakasz-második Berettyóújfaluval mérkőzhet a fináléba kerülésért.

– Nagyon kiélezett és nehéz mérkőzésre számítunk. Maximális koncentráció szükséges az újabb sikerhez. A fiúk komolyan dolgoztak az edzéseken és megfelelő állapotban várják az összecsapást – nyilatkozta Rajki Tamás, az FCV ügyvezető elnöke.

A másik negyeddöntőben 1-1-re áll a Dunakeszi és az Aramis együttese. A mindent eldöntő, harmadik összecsapást előbbi otthonában rendezik. A párharc győztesére a címvédő ETO vár.

Utolsó módosítás: 2019. október 12. 9:44
Futsal Férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 7. 2019. október 11. 18:30 Veszprém, Március 15. úti sportcsarnok 1. FC Veszprém Dunaferr 6-4