2020. április 1. // Hugó névnap

Nagy pofonba szaladt a VPSE

2020. február 24. 17:10
Már az első játékrész után is tizenegy találatos előnyt tudhatott magáénak a Siófok U22, amely végül tizenkét góllal kiütötte vasárnap délután a házigazda Veszprém Pannon SE együttesét a női kézilabda harmadosztály 14. fordulójában.

Miután a VPSE az előző körben hat góllal alulmaradt a megyei rangadón, vasárnap délután immár hazai parketten, a déli parti nagy rivális siófoki fiatalok ellen készült bizonyítani a női kézilabda NB II Dél-nyugati csoportjának 14. körben.

A listavezető tópartiak azonban ügyeltek arra, hogy a győzelmük már az első játékrész után se foroghasson kockán: míg a bakonyi lányok tizenkét gólt vágtak, az SKFT addig majdnem a dupláját, huszonhármat jegyzett (félidő: 12-23).

Némethné Sulyok Erzsébet vezetőedző bizonyára nem volt elégedettNémethné Sulyok Erzsébet vezetőedző bizonyára nem volt elégedett

Igaz, a Sulyok-tanítványok támadásai feljavultak a második félidőben, ugyanakkor vendégeiket továbbra sem sikerült féken tartaniuk, akik így végül kiütéses, tizenkét gólos győzelmet arattak a Városi Tornacsarnokban (végeredmény: 32-44).

Városunk kézilabdázónői szombaton délután a Baranya megyei kisvárosba, Kozármislenybe utaznak javítani.

Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 14. forduló:
Veszprém Pannon SE-Siófok KTC U22 32-44 (12-23)
Veszprém, Városi Tornacsarnok, 50 nézó. Vezette: Kovács K., Tóth J.

Utolsó módosítás: 2020. március 10. 19:03
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 20. 2020. április 26. 15:00 Veszprém, Városi Tornacsarnok Veszprém Pannon SE Tolna
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 19. 2020. április 18. 16:00 Tamási, Városi Sportcsarnok Tamási Veszprém Pannon SE
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 18. 2020. április 5. 15:00 Veszprém, Városi Tornacsarnok Veszprém Pannon SE Hévíz ELHALASZTVA
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 17. 2020. március 14. 17:00 Marcali, Városi Sportcsarnok Marcali VPSE ELHALASZTVA
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 16. 2020. március 8. 15:00 Veszprém, Városi Tornacsarnok Veszprém Pannon SE PEAC 28-29
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 15. 2020. február 29. 15:30 Kozármisleny, Városi Sportcsarnok Kozármisleny U22 VPSE 29-29