11°C
11°C

SVSE-siker a felnőtt fedett pályás bajnokságon

2020. február 26. 10:25
Három aranyéremmel és további öt dobogós helyezéssel zárt a veszprémi Sportolj Velünk Sport Egyesület a fővárosi BOK Sportcsarnokban múlt hétvégén rendezett felnőtt fedett pályás bajnokságon. Az SVSE sportolóit tovább dicséri, hogy két országos csúcsot, valamint hat egyéni legjobb eredményt is sikerült kiharcolniuk a kétnapos megmérettetésen.

Február 22. és 23. között a fővárosi BOK Sportcsarnokban rendezte a Magyar Atlétikai Szövetség (MASZ) a felnőtt fedett pályás atlétikai bajnokságot. Városunk egyesületének fiatal tehetségei természetesen részt vettek a megmérettetésen, ahol pazar teljesítményt nyújtottak.

Kiemelkedik az eredmények közül Varga Gréta újabb dupla országos csúcsa, valamint az is, hogy Szögi István két távon is diadalmaskodott. Ugyanakkor igaz, hogy a fiatal Zsetnyai Ákos ezúttal csak ötödik lett 1500 m-en, de a korosztályos európai ranglistán (U20) ezzel az eredménnyel az ötödik helyre tornászta fel magát.

Varga Gréta ismét megállíthatatlan volt - Fotó: Tóthné Stupián AnikóVarga Gréta ismét megállíthatatlan volt - Fotó: Tóthné Stupián Anikó