//
Mária névnap

Varga Gréta

Varga Gréta 8., Csekő Miklós 11. lett az U20-as vb-n
Az SVSE kiválósága, Varga Gréta a 8. helyen végzett a 3000 méteres akadályfutás döntőjében a Caliban zajló U20-as atlétikai világbajnokság csütörtöki napján. Ugyanitt a VEDAC kalapácsvetője, Csekő Miklós a 11. helyen zárt.
Sikeres SVSE-szereplés, irány Kolumbia!
Az elmúlt hétvégén a szlovéniai Maribor adott otthontaz U20-as válogatott atlétika-viadalnak, ahol a magyar csapatban a veszprémi SVSE három kiválósága, Varga Gréta Barbara, Kubasi János és Kovács Ferenc Soma is bizonyíthatott.
A siker és ami mögötte van – megyénk legjobb sportolót díjazták
Bartha-Kéri Bianka és Rasovszky Kristóf a 2021-es év sportolója, a Telekom Veszprém a legjobb csapat – péntek délután a Megyeházán köszöntötték a 2021-ben kiemelkedően szereplő sportolóinkat, valamint átadták a Tüskés Endre-díjakat is.
Három bajnoki címet szerzett az SVSE
A veszprémi Sortolj Velünk SE felnőtt atlétái három bajnoki cím mellett egy ezüst- és négy bronzérmet szereztek a hétvégén Nyíregyházán rendezett fedett pályás országos bajnokságon.
Szögi István hetedik lett a csehországi atlétikai versenyen
A magyarok közül az 1500 méteren hetedik Szögi István (SVSE) érte el a legjobb eredményt a csütörtöki ostravai fedett pályás nemzetközi atlétikai viadalon.
Mezeifutó Eb: Szögi István a hatodik helyre hozta be a magyar csapatot
A Veszprémi Sportolj Velünk SE két kiválósága, Szögi István és Varga Gréta is megmérette magát a december 12-én Dublinban megrendezett mezeifutó Európa-bajnokságon.
Varga Gréta Barbara az év junior női atlétája
A Magyar Atlétikai Szövetség elnöksége a veszprémi Sportolj Velünk Sportegyesület (SVSE) kiválóságát, Varga Gréta Barbarát választotta az év junior női atlétájának.
Két SVSE-arany a Szuper Liga döntőjében
A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) atlétái öt érmet szereztek a hétvégén az MTK Lantos Mihály Sportközpontban rendezett bajnokságon.