2020. augusztus 15. // Mária névnap

A Nantes vendégeként kezd a Veszprém

Októberben a Barcelona, decemberben a Kiel látogat a Telekom Veszprémhez a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-jelű csoportjában.

Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) tájékoztatása alapján elkészült az előzetes sorsolás a 2020/2021-es Bajnokok Ligája csoportkörére.

Kapcsolódó cikk
Spanyol, német és francia riválist is kapott a Veszprém
Szerda este Bécsben kisorsolták a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2020/2021-es csoportbeosztását. A Telekom Veszprém a Barcelona, a Kiel, a Nantes, a Zaporizzsja, a Celje és a Zagreb gárdájával küzdhet a B-jelű nyolcasban.

Mint arra a telekomveszprem.hu is emlékeztetett, az alábbi fordulók időpontjai még képlékenyek, és az európai járványhelyzettől függően előfordulhatnak benne változások.

Elsőként a Zagrebet látja vendégül a Telekom (archív fotó)Elsőként a Zagrebet látja vendégül a Telekom (archív fotó)

Férfi kézilabda BL, a B-csoport csoport programja:

1. forduló (szeptember 16. és 17.): HBC Nantes–Telekom Veszprém
2. forduló (szeptember 23. és 24.): Telekom Veszprém–PPD Zagreb
3. forduló (szeptember 30. és október 1.): Motor Zaporizzsja–Telekom Veszprém
4. forduló (október 14. és 15.): Telekom Veszprém–Celje
5. forduló (október 21. és 22.): Telekom Veszprém–Barcelona
6. forduló (október 28. és 29.): THW Kiel–Telekom Veszprém
7. forduló (november 18. és 19.): Aalborg–Telekom Veszprém
8. forduló (november 25. és 26.): Telekom Veszprém–Aalborg
9. forduló (december 2. és 3.): Telekom Veszprém–THW Kiel
10. forduló (december 9. és 10.): Barcelona–Telekom Veszprém
11. forduló (2021. február 10. és 11.): Celje–Telekom Veszprém
12. forduló (február 17. és 18.): Telekom Veszprém–Motor Zaporizzsja
13. forduló (február 24. és 25.): PPD Zagreb–Telekom Veszprém
14. forduló (március 3. és 4.): Telekom Veszprém–HBC Nantes

vehir.hu
Tál Dominik
Férfi kézilabda NB I 2020/2021
M GY D V LG KG GK P
1. Balatonfüredi KSE 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Budakalász 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Ceglédi KKSE 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Csurgói KK 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Dabas 0 0 0 0 0 0 0 0
6. FTC 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Tatabánya 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Gyöngyös 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Mol-Pick Szeged 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Orosháza 0 0 0 0 0 0 0 0
11. SBS-Eger 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Sport36-Komló 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Telekom Veszprém 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Veszprémi KKFT 0 0 0 0 0 0 0 0
Utolsó módosítás: 2020. július 27. 16:24
Férfi kézilabda BL, B csoport 2020/2021
M GY D V LG KG GK P
1. Aalborg Handbold 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Barca 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Celje 0 0 0 0 0 0 0 0
4. HBC Nantes 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Motor Zaporizzsja 0 0 0 0 0 0 0 0
6. PPD Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Telekom Veszprém 0 0 0 0 0 0 0 0
8. THW Kiel 0 0 0 0 0 0 0 0
Utolsó módosítás: 2020. július 27. 16:37
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
kézilabda felkészülési mérkőzés 4. 2020. augusztus 21. 18:00 Veszprém Aréna Telekom Veszprém PGE Kielce
kézilabda felkészülési mérkőzés 3. ma 13:00 Veszprém Aréna Telekom Veszprém Balatonfüredi KSE
kézilabda felkészülési mérkőzés 2. 2020. augusztus 8. 13:00 Veszprém Aréna (zárt kapuk mögött) Telekom Veszprém HE-DO B.Braun Gyöngyös 41-30
kézilabda felkészülési mérkőzés 1. 2020. augusztus 5. 18:00 Veszprém Aréna (zárt kapuk mögött) Telekom Veszprém Grundfos Tatabánya KC 31-33
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 15. 2020. március 10. 19:30 Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok Tatabánya Telekom Veszprém 26-33
előző események betöltése

További cikkek

2020. augusztus 15. // Mária névnap