Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

sport

Máthé Dominik Norvégiában kézilabdázik tovább Máthé Dominik Norvégiában kézilabdázik tovább A norvég Elverum HB kézilabdacsapatánál folytatja pályafutását Máthé Dominik. 2020. január 3. 13:44 Ha nem is könnyen, de továbbjutunk – Máthé Dominik Ha nem is könnyen, de továbbjutunk – Máthé Dominik Az idei kézilabda Európa-bajnokságon is Nagy László istápolhatja a Balatonfüred jobbátlövőjét, Máthé Dominikot, aki sok időt szeretne a pályán tölteni, és a lehetőséget sok góllal meghálálni. 2020. január 3. 13:06 Szabó Tünde: sikeres évet zárt a magyar sport Szabó Tünde: sikeres évet zárt a magyar sport Sikeres évet zárt a magyar sport Szabó Tünde sportért felelős államtitkár szerint. 2020. január 2. 21:16 Bodó és Lékai játéka továbbra is bizonytalan Bodó és Lékai játéka továbbra is bizonytalan Bodó Richárd és Lékai Máté játéka továbbra is bizonytalan az egy hét múlva kezdődő olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokságon. 2020. január 2. 16:54 Lukács Viktória nyártól Győrben kézilabdázik Lukács Viktória nyártól Győrben kézilabdázik A magyar válogatott Lukács Viktória nyártól a Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC kézilabdacsapatában folytatja pályafutását. 2020. január 2. 13:12 Hosszú az elmúlt évtized harmadik legjobb úszója, Gyurta a 20. a swimswam listáján Hosszú az elmúlt évtized harmadik legjobb úszója, Gyurta a 20. a swimswam listáján Hosszú Katinka a harmadik, Gyurta Dániel pedig a huszadik azon a listán, amelyen a swimswam.com szaklap gyűjtötte össze a 2010-es évek legjobb úszóit. 2020. január 2. 11:49 MOB-elnök: jól sikerült évvel fordul rá az olimpiára a magyar sport MOB-elnök: jól sikerült évvel fordul rá az olimpiára a magyar sport A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke szerint jól sikerült a tokiói nyári játékokat megelőző 2019-es év. 2020. január 1. 13:14 Messi és Biles lett az év legjobbja az AIPS szavazásán, Hosszú negyedik, Milák nyolcadik Messi és Biles lett az év legjobbja az AIPS szavazásán, Hosszú negyedik, Milák nyolcadik Lionel Messi és Simone Biles zárt az élen a Nemzetközi Sportújságíró Szövetség (AIPS) hagyományos év végi szavazásán, amelyen Hosszú Katinka a negyedik, Milák Kristóf a nyolcadik, a Győr női kézilabdacsapata pedig az ötödik helyen végzett. 2019. december 30. 23:13 Dragan Gajic távozik a Veszprém kézilabdacsapatától Dragan Gajic távozik a Veszprém kézilabdacsapatától A szlovén jobbszélső, Dragan Gajic hétfőn bejelentette, hogy az idény végén távozik a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatától. 2019. december 30. 23:05 Sztevce Alusovszki lett a címvédő Vardar vezetőedzője Sztevce Alusovszki lett a címvédő Vardar vezetőedzője Sztevce Alusovszki lett a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában címvédő északmacedón Vardar Szkopje vezetőedzője. 2019. december 30. 15:35 A magyar férfi kézilabda-válogatott legyőzte Ausztriát A magyar férfi kézilabda-válogatott legyőzte Ausztriát A jövő csütörtökön kezdődő Európa-bajnokságra készülő magyar férfi kézilabda-válogatott 31-26-ra legyőzte Ausztriát a győri edzőmérkőzésen. 2019. december 30. 11:26 A Győr egy góllal nyert az FTC otthonában A Győr egy góllal nyert az FTC otthonában Elveszítette veretlenségét a Ferencváros a női kézilabda NB I-ben, mivel vasárnap, hazai pályán 28-27-re kikapott a címvédő Győrtől. 2019. december 29. 19:52 Ne egykori önmagát akarja a szülő megvalósítani a gyermekében! – Finta Ne egykori önmagát akarja a szülő megvalósítani a gyermekében! – Finta Hagyni kell a kicsiket, hogy döntsenek: mit szeretnének, illetve mit nem. Mert ha nem így cselekszünk, azzal a legszebb éveiktől, a gyermekkoruktól fosztjuk meg őket – fogalmazott a MLSZ Veszprém megyei igazgatója, Finta Péter. 2019. december 28. 15:49 A választásom az egyik magyar élcsapatra is eshet – Bartók Donát A választásom az egyik magyar élcsapatra is eshet – Bartók Donát Francia, magyar és német ajánlatra is számíthat a Lemgo kézilabdacsapatát elhagyó Bartók Donát, aki azonban csak a januári Eb után foglalkozna azzal, hogy hol folytatja pályafutását. 2019. december 28. 14:50
... 814 815 816 817 818 ...
közélet
Kevesen tudják, mi rejtőzik a veszprémi vasútállomásnál egy fém ajtó mögött Sokan elsétáltak már mellette és valószínűleg bele sem gondoltak, mi rejlik a fém ajó mögött. A Múzeumok Éjszakáján viszont megnyílt a veszprémi vasútállomás melletti bunker, ahol korabeli tárgyak és szakértői bemutató segítségével elevenedett meg a hidegháború időszaka. Súlyosan megsérült egy magyar gyerek a bledi várnál Súlyosan megsérült egy magyar gyerek, miután szerdán lezuhant a szlovéniai bledi vár melletti kilátónál - közölte a helyi rendőrség. Megérkezett Veszprém új elektromos busza, teljessé vált a V-Busz zöld flottája Újabb elektromos autóbusszal bővült a V-Busz flottája, ezzel lezárult a város Zöld Busz Programja. A legújabb járművet csütörtökön mutatták be a sajtó képviselőinek, méghozzá rendhagyó módon: a tájékoztatót magán az autóbuszon tartották. Az eseményen Porga Gyula polgármester és Bartha László, a V-Busz Kft. ügyvezetője ismertette a fejlesztés részleteit, majd a bemutatót követően az önkormányzati képviselők is egy rövid városi körön próbálhatták ki az új járművet. Közgyűlés előtt és közben: polgármeseri találkozó tiltakozókkal, kell-e médiacentrum, fűnyírás hiánya direkt Több, a veszprémiek mindennapjait érintő kérdésben is döntött a városi közgyűlés csütörtöki ülésén. Az interpellációk között a városi hetilap önkormányzati támogatása, a Gyárkert zajterhelése, valamint a Haszkovó buszfordulóba tervezett energiatároló is szerepelt. A képviselők emellett döntöttek a részvételi költségvetés folytatásáról, több alapítvány támogatásáról, valamint számos városfejlesztési kérdésről is. A legpikánsabb esemény mégsem a Városháza falain belül, hanem a ház előtt történt, amikor egy, az Aranyosvölgybe tervezett ingatlanfejlesztés miatt tiltakozó csoporttal találkozott a polgármester. Az alacsony vízállás a Balaton-átúszást is átrendezi A 44. LIDL Balaton-átúszást július 18-án rendezik, a tó alacsony vízállása mellett, ami az úszást nem befolyásolja, de a szervezők részéről különleges intézkedéseket igényel.   Több bor, hosszabb esték, változatlan hangulat a Rozé, Rizling, Jazz Fesztiválon Két hét múlva, július 10-én Veszprém óvárosa kicsit kiszakad a megszokott pezsgésből és mintegy önálló faluként szerepel majd a térképeken. Nem először történik ilyen, hiszen az elmúlt másfél évtizedben majdnem minden nyáron felépült a borfalu, hogy teret adjon a hazai és vendégként a legjobb külföldi boroknak és pezsgőknek, na meg persze az igényes, jazzalapú zenének a Rozé, Rizling, Jazz Fesztiválon. A szervezők idén sem ígértek többet, mint a már bizonyított recept, néhány részletében mégis alkalmazkodtak a megváltozott körülményekhez. Félrevezető információkat terjesztenek az aranyosvölgyi építkezés kapcsán Csütörtökön tárgyalta volna a városi közgyűlés az Aranyosvölgybe tervezett ingatlanberuházás egy újabb elemét, viszont Porga Gyula, polgármester elnapolta az őszi ülésszakra ezt a vitát, elsősorban azért, hogy a helyi közéletben megjelent félrevezető és csupán a közhangulat hergelésére alkalmas információkat mindenki megismerhesse és értelmezhesse a fejlesztéssel kapcsolatban. Egy Pannonos kutatásból épül nemzetközi egészségügyi startup Veszprémi egyetemi kutatásból nőtt ki az a nemzetközi piacra készülő egészségügyi startup, amely új segítséget adhat a tüdőrákos betegek kezelésében. A Pannon Egyetemről indult CheMOnitor most fontos mérföldkőhöz érkezett és aláírták a befektetői szerződést.  Mintegy 250 millió forint uniós támogatást kaptak sajátos nevelési igényű gyermekeket ellátó Veszprém vármegyei intézmények Mintegy 250 millió forint uniós forrásból valósult meg az Esélyt a gyermeknek elnevezésű program, amelynek keretében négy Veszprém vármegyei intézmény részesült támogatásban. A projektnek köszönhetően új eszközök és gépjárművek érkeztek az intézményekhez, emellett a pedagógusok továbbképzéseken is részt vehettek. Innovációs hálózatok a turizmusban konferencia 2026. június 12-én a Pannon Egyetem adott otthont az Innovációs hálózatok a turizmusban című szakmai konferenciának. A rendezvény a Visegrádi Alap finanszírozásában megvalósult, innovációs hálózatokkal foglalkozó projekt záróeseménye volt. 
kézilabda
Német, portugál és szerb ellenfél vár a Veszprémre a BL-csoportban A bajnok és Magyar Kupa-győztes Veszprém a német Füchse Berlinnel is azonos csoportba került a férfi kézilabda Bajnokok Ligája következő idényének pénteki sorsolásán. Női kézilabda BL: újra összekerült a Győr és a Metz a csoportkörben A bajnok és Magyar Kupa-győztes Győri Audi ETO KC újra összekerült a címvédő francia Metz HB csapatával a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének pénteki sorsolásán. Férfi kézilabda BL: az első kalapba került a Veszprém Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) nyilvánosságra hozta a 2026–2027-es férfi Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolási kalapjait. A magyar bajnok One Veszprém az első kalapból várja a pénteki (11.00) sorsolást. Nincs magyar férfi kézilabdázó az EHF álomcsapatában Magyar férfi kézilabdázó nem került be az elmúlt szezon álomcsapatába az európai szövetségnél (EHF). Női kézilabda junior-vb: kiütéses győzelemmel kezdett a magyar válogatott A magyar női junior kézilabda-válogatott 46-10-re verte Tajvant a kínai Csincsungban zajló korosztályos világbajnokság csoportkörének első fordulójában, szerdán. Chema Rodríguez: csalódott vagyok, de elfogadtam a döntést A férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról távozott Chema Rodríguez csalódottan vette tudomásul, hogy már nem ő irányítja az együttest, ugyanakkor elfogadta a magyar szövetség döntését. Nem indul az Európa-kupában a Balatonfüredi KSE Bár a Balatonfüredi KSE az ötödik helyen zárta a férfi kézilabda NB I 2025/26-os idényét, amellyel kivívta az indulás jogát az EHF Európa-kupa következő kiírásában, a klub vezetése a nemzetközi szereplésről való lemondás mellett döntött. Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Női kézilabda junior-vb: a negyeddöntőbe jutás a magyar válogatott célja A negyeddöntőbe jutás a magyar női junior kézilabda-válogatott célja a szerdán kezdődő korosztályos világbajnokságon, amelynek a kínai Csincsung ad otthont. Férfi kézilabda BL: a Szeged kapott szabadkártyát, a Tatabánya nem A nőknél a Ferencváros, a férfiaknál a Szeged szabadkártyát kapott a kézilabda Bajnokok Ligája következő idényére, a Tatabánya férficsapatának jelentkezését azonban elutasította az európai szövetség (EHF).

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.