2019. november 12. // Jónás, Renátó névnap

Tatai a harmadik iksz mellett három pontot is ünnepelhetett

2018. november 16. 20:33
A félidei döntetlen után 4-1-re nyert az 1. FC Veszprém a Debrecen vendégeként az első osztályú futsal-bajnokság pénteki meccsén.

A Veszprém három, a Debrecen két győzelemmel a háta mögött várta a két gárda hajdúsági összecsapását pénteken az NB I-ben. Úgy tűnt, hogy a hosszú utazás rányomta bélyegét a bakonyiak kezdésére, hiszen a 8. percben – Szentes Bíró révén – a DEAC jutott vezetéshez. Öt perc elteltével aztán Bognár egyenlített, több gól pedig már nem esett az első felvonásban.

Tatai góllal ünnepelte születésnapját (archív fotó)Tatai góllal ünnepelte születésnapját (archív fotó)

Nem úgy a szünet után, amikor is érvényesítette játéktudásbeli fölényét a Madarász-csapat. Tóth kiállítását követően emberelőnybe került az 1. FCV, amit Tar góllal büntetett a 25. minutumban. Tovább robogtak a vendégek, héttel a vége előtt Boromisza duplázta meg együttese előnyét. A 4-1-es végeredményt pedig a harmincadik születésnapját éppen a mai napon ünneplő házi gólkirály, Tatai József állította be a hajrában.

Futsal NB I, 10. forduló:
Debreceni Egyetemi AC–1. FC Veszprém 1-4 (1-1)
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok, vezette: Zimonyi (Kiss Gy., Urgyán).
Debrecen: Faragó Á. – Tóth A., Faragó L., Esztergomi, Varga D. Csere: Dobi (kapus), Kasuba, Szentes Bíró, Rácz, Vékai, Kovács I., Krajcsi, Kondás, Gellérfi. Vezetőedző: Elek Gergő.
Veszprém: Spandler – Komáromi, Dávid, Gyurcsányi, Bencsik R. Csere: Schmidmajer (kapus), Tatai, Tar, Boromisza D., Erdősi, Bognár P., Bencsik Ádám. Vezetőedző: Madarász János.
Gólszerzők: Szentes Bíró (8.), ill. Bognár (13.), Tar (25.), Boromisza D. (33.), Tatai (38.).

Utolsó módosítás: 2019. november 9. 12:46
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 10. 2019. november 15. 18:30 Debrecen, Egyetemi Sportaréna DEAC 1. FC Veszprém
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 9. tegnap 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Kecskemét 4-2
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 1. 2019. november 6. 21:00 Budakalász, Városi Sportcsarnok Újpest 1. FC Veszprém 1-2
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 8. 2019. november 1. 19:30 FTC Népligeti Sportcentrum FTC 1. FC Veszprém 5-1
Futsal Férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 7. 2019. október 11. 18:30 Veszprém, Március 15. úti sportcsarnok 1. FC Veszprém Dunaferr 6-4