2020. január 26. // Vanda névnap

Parkoló készült az adományból

A VEDAC által szervezett jótékonysági súlylökés eredményeként a Fenyveserdő Otthon parkolási lehetőségeit sikerült bővíteni.

A 2019. május 7-én megrendezett II. Veszprémi Súlylökő Párbaj keretében sportolók, sportvezetők és közéleti személyiségek ragadtak súlygolyót egy jó ügy érdekében.

Németh Attila, a VEDAC ügyvezető igazgatója köszönetét fejezte ki a veszprémi sportélet összefogását jelképező jótékonysági súlylökés résztvevőinek. Az esemény óta többen jelezték további támogató szándékukat, melynek köszönhetően a jövőben tovább bővülhet a jótékonysági esemény.

Porga Gyula, Veszprém polgármestere, Ovádi Péter, a térség országgyűlési képviselője, Gulyás Péter, a Telekom Veszprém utánpótlásért felelős szakmai igazgatója, Rajki Tamás, az 1. Futsal Club Veszprém ügyvezetője, Naményi Miklós, a Hoya Pannon Egyetem NB I/B-s kosárlabda-együttes ügyvezető igazgatója, Hartmann Péter, a Balatonfüred-Veszprém Rotary Club Egyesület elnöke, valamint a VEDAC részéről Orbán Éva magyar csúcstartó, háromszoros olimpikon kalapácsvető, Török Krisztián szakmai igazgató és a három szakág legfiatalabb magyar bajnokai, Poharánszki Anna, távolugró, Rédling Renáta futó és Kövér Fanni gerelyhajító gyarapította a méterek számát.

FOtó: VEDACFOtó: VEDAC

Minden résztvevő két kísérletet hajthatott végre, és a jobb kísérlet számított be a végeredménybe. Ahány métert teljesítettek, annyiszor 2023 Ft-ot – utalva az EKF 2023 Veszprém projektre – ajánlott fel a VEDAC az Útkereső Alapítvány a Gyermekekért civil szervezetnek.

A támogatott alapítvány középsúlyos és súlyos értelmi sérült, valamint halmozottan sérült fiatalokat támogat karitatív tevékenységével. A szülők által alapított szervezet szabadidős programokat, kirándulásokat szervez, fejlesztő és kényelmi eszközöket, ajándékokat vásárol a veszprémi Tüzér utcában található, 73 fő befogadására képes szociális intézményben lakók számára.

Végül mindenki jól teljesített, a jótékonysági súlylökésen 220 831 forint gyűlt össze. A meghívott vendég súlylökők közül a legjobb eredményt Gulyás Péter érte el, aki 12.28 méteres lökést mutatott be.

A felajánlott támogatást az ősz folyamán használta fel az alapítvány, a Fenyveserdő Otthon körül parkolókat alakítottak ki. A VEDAC képviseletében Németh Attila adta át a támogatást jelképező táblát Szilágyváriné Ovádi Edit vezető ápolónak és Sáfár Ferenc részlegvezetőnek.

Az elmúlt héten egy újabb összefogás vette kezdetét az alapítvány javára. Ovádi Péter országgyűlési képviselő kezdeményezésére városunk négy kiemelt sportcsapata – a Telekom Veszprém, az 1. Futsal Club Veszprém, a HOYA-Pannon Egyetem, valamint a VLS Veszprém – soron következő idei hazai mérkőzéseire egy-egy gyűjtődobozt helyez ki, melyekben a szurkolók adományokat helyezhetnek el az alapítvány részére. A beérkezett adományokat a Fenyveserdő Otthon karácsonyi rendezvényén, december 20-án adják át a klubok vezetői.

Férfi kézilabda BL, B csoport 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Kiel 10 7 2 1 314 282 32 16
2. TELEKOM VESZPRÉM 10 7 0 3 333 288 45 14
3. Kielce 10 5 2 3 302 283 19 12
4. Montpellier 10 5 1 4 277 274 3 11
5. Porto 10 4 2 4 286 295 -9 10
6. Vardar Szkopje 10 4 1 5 286 321 -35 9
7. Zaporizzsja 10 1 2 7 297 323 -26 4
8. Meskov Breszt 10 2 0 8 274 303 -29 4
Utolsó módosítás: 2019. december 1. 19:01
Férfi kézilabda NB I, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. SZEGED 14 13 0 1 512 343 169 26
2. Telekom Veszprém 13 13 0 0 467 324 143 26
3. Tatabánya 13 9 0 4 371 331 40 18
4. FTC 13 8 0 5 364 361 3 16
5. Gyöngyös 13 7 1 5 388 363 25 15
6. Balatonfüred 13 7 1 5 367 359 8 15
7. Csurgó 13 7 1 5 322 328 -6 15
8. Komló 13 6 2 5 343 345 -2 14
9. Eger 13 5 1 7 352 396 -44 11
10. Dabas 14 4 1 9 350 409 -59 9
11. Mezőkövesd 13 2 4 7 314 375 -61 8
12. Budakalász 13 2 1 10 329 373 -44 5
13. Orosháza 13 2 1 10 324 381 -57 5
14. Vác 13 0 1 12 299 414 -115 1
Utolsó módosítás: 2019. december 21. 14:33
Férfi kézilabda SEHA-liga, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Telekom Veszprém 10 8 0 2 306 265 41 24
2. PPD Zagreb 10 7 0 3 289 259 30 21
3. Meskov Breszt 10 6 0 4 307 279 28 18
4. Eurofarm 10 4 0 6 279 275 4 12
5. Metaloplasztika 10 4 0 6 272 302 -30 12
6. Szpartak Moszkva 10 1 0 9 254 327 -73 3
Utolsó módosítás: 2019. december 21. 14:30
Férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. BERETTYÓÚJFALU 16 14 2 0 81 42 39 44
2. HALADÁS 16 13 1 2 79 27 52 40
3. NYÍRGYULAJ 16 9 2 5 58 42 16 29
4. ARAMIS 16 8 1 7 52 58 -6 25
5. FTC 16 7 1 8 55 57 -2 22
6. DUNAFERR 16 5 4 7 44 48 -4 19
7. DEAC 16 5 2 9 37 58 -21 17
8. 1. FC Veszprém 16 3 3 10 34 52 -18 12
9. Csömör 16 3 3 10 32 55 -23 11
10. SG KECSKEMÉT FUTSAL 16 3 1 12 28 61 -33 10
Utolsó módosítás: 2020. január 20. 21:18
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. ÉRD 17 12 3 2 36 13 23 39
2. III. KER 17 10 5 2 38 18 20 35
3. LIPÓT 17 10 3 4 27 18 9 33
4. PÁPAI PERUTZ 17 8 5 4 24 20 4 29
5. NAGYKANIZSA 17 8 3 6 25 23 2 27
6. MÉNFŐCSANAK 17 7 6 4 21 19 2 27
7. KOMÁROM 17 6 5 6 25 21 4 23
8. MOSONMAGYARÓVÁR 17 6 4 7 28 27 1 22
9. VLS VESZPRÉM 17 5 6 6 19 15 4 21
10. BICSKE 17 5 6 6 19 22 -3 21
11. BKV ELŐRE 17 5 5 7 19 22 -3 20
12. PUSKÁS AKADÉMIA II. 17 5 3 9 25 26 -1 18
13. SÁRVÁR 17 4 6 7 15 22 -7 18
14. FEHÉRVÁR II. 17 3 7 7 14 23 -9 16
15. HÉVÍZ 17 3 3 11 20 37 -17 12
16. BALATONLELLE 17 2 4 11 10 39 -29 10
Utolsó módosítás: 2019. december 21. 14:38
Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Nyíregyháza 18 15 0 3 1600 1373 0 33
2. MAFC 17 13 0 4 1503 1389 0 30
3. Budafok 18 12 0 6 1573 1504 0 30
4. HOYA-PE Veszprém 18 11 0 7 1620 1563 0 29
5. Salgótarján 17 10 0 7 1286 1263 0 27
6. Bajai Bácska 18 10 0 8 1423 1389 0 28
7. TF-Budapest 18 9 0 9 1448 1438 0 27
8. BKG-Príma 16 8 0 8 1419 1314 0 24
9. Budapesti Honvéd 17 8 0 9 1414 1479 0 25
10. MEAFC-Miskolc 18 8 0 10 1472 1511 0 26
11. MTK 17 7 0 10 1355 1437 0 24
12. Vasas Akadémia 17 6 0 11 1364 1423 0 23
13. PVSK 16 2 0 14 1334 1536 0 18
14. Nagykőrös 17 2 0 15 1256 1448 0 19
Utolsó módosítás: 2020. január 24. 23:01
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 26. 2020. május 9. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Komló
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 25. 2020. május 3. 18:00 Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok Csurgó Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 24. 2020. április 25. 18:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém FTC
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 23. 2020. április 11. 18:00 Szeged, Városi Sportcsarnok Szeged Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 22. 2020. március 31. 18:00 Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok Eger Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 26. 2020. március 29. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Budafok
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 21. 2020. március 24. 18:00 Dabas, OBO Aréna Dabas Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 25. 2020. március 22. 17:00 Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok BKG-Príma HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 20. 2020. március 17. 18:00 Gyöngyös, Dr. Fejes András Sportcsarnok Gyöngyös Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 24. 2020. március 14. 17:00 Nagykőrös, Kossuth Lajos Általános Iskola Nagykőrös HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 15. 2020. március 10. 18:00 Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok Tatabánya Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 23. 2020. március 6. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém TF-Budapest
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 18. 2020. március 4. 18:00 Balatonfüred, Városi Szabadidőközpont Balatonfüred Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 14. 2020. február 29. 17:30 Ukrajna, Zaporizzsja Zaporizzsja Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 22. 2020. február 29. 17:00 Budapest, Bálint Márton Gimnázium MTK HOYA-PE Veszprém
labdarúgás felkészülési mérkőzés 7. 2020. február 29. 11:00 Mór, Városi Sportpálya Mór VLS Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 19. 2020. február 25. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Budakalász
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 13. 2020. február 23. 17:00 Veszprém,. Veszprém Aréna Telekom Veszprém Montpellier
labdarúgás felkészülési mérkőzés 6. 2020. február 22. 11:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Mór
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 21. 2020. február 21. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém PVSK
labdarúgás felkészülési mérkőzés 5. 2020. február 19. 11:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Sárvár
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 16. 2020. február 18. 18:00 Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok Mezőkövesd Telekom Veszprém
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 18. 2020. február 17. 19:00 Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok Kecskemét 1. FC Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 17. 2020. február 15. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Orosháza
labdarúgás felkészülési mérkőzés 4. 2020. február 15. 11:00 Dunaújváros, Városi Stadion Dunaújváros VLS Veszprém
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 12. 2020. február 12. 19:00 Németország, Kiel Kiel Telekom Veszprém
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 17. 2020. február 11. 17:15 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém FTC
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 11. 2020. február 8. 16:00 Portugália, Porto Porto Telekom Veszprém
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 3. 2020. február 7. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Rubeola FC
kosárlabda Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 20. 2020. február 7. 17:30 Miskolc, Egyetemi Körcsarnok MEAFC-Miskolc HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda Magyar Kupa, 2019/2020 5. 2020. február 3. 19:00 Földi Imre Sportcsarnok, Tatabánya Grundfos Tatabánya KC Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 19. 2020. február 1. 15:30 Budapest, Ludovika Aréna Budapesti Honvéd HOYA-PE Veszprém
labdarúgás felkészülési mérkőzés 3. 2020. február 1. 11:00 Iváncsa, Városi Sportpálya Iváncsa VLS Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 14. 2020. január 31. 18:30 Vác, Városi Sportcsarnok Vác Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 18. 2020. január 24. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Bajai Bácska 81-99
kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa 5. 2020. január 21. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém TF-Budapest 106-91
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 16. 2020. január 20. 19:00 Dunaújváros, Városi Sportcsarnok Dunaferr 1. FC Veszprém 0-3
labdarúgás felkészülési mérkőzés 2. 2020. január 18. 10:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Csorna 0-0
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 17. 2020. január 17. 17:00 Budapest, Sport 11 Sportcentrum Vasas Akadémia HOYA-PE Veszprém 91-90
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 3. 2020. január 15. 19:30 Csömör, Városi Sportcsarnok Csömör 1. FC Veszprém 3-4
labdarúgás felkészülési mérkőzés 1. 2020. január 15. 13:00 Ajka, Városi Stadion Ajka VLS Veszprém 2-0
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 16. 2020. január 12. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Nyíregyháza 68-79
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 15. 2020. január 10. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Berettyóújfalu 3-3
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 15. 2020. január 8. 19:00 Salgótarján, Városi Sportcsarnok Salgótarján HOYA-PE Veszprém 75-69
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 14. 2020. január 4. 17:00 Budapest, Gabányi László Sportcsarnok MAFC HOYA-PE Veszprém 91-85
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 14. 2019. december 20. 18:30 Szombathely, Haladás Sportcsarnok Haladás 1. FC Veszprém 5-1
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 13. 2019. december 20. 18:00 Budapest, BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Budafok HOYA-PE Veszprém 113-95
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 13. 2019. december 16. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Aramis 3-8
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 8. 2019. december 14. 20:45 Horvátország, Zágráb Zagreb Telekom Veszprém 23-26
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 10. 2019. december 13. 19:00 Szerbia, Sabac Metaloplastika Telekom Veszprém 30-26
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 12. 2019. december 13. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém BKG-Príma 106-90
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 9. 2019. december 11. 17:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Eurofarm 35-24
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 12. 2019. december 10. 19:00 Csömör, Városi Sportcsarnok Rubeola 1. FC Veszprém 2-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 3. 2019. december 9. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Mezőkövesd 37-26
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 12. 2019. december 7. 19:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Mol-Pick Szeged 29-28
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 11. 2019. december 6. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Nagykőrösi Sólymok 93-66
futsal barátságos futsal mérkőzés 2. 2019. december 3. 18:00 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok Magyarország Oroszország 2-1
futsal barátságos futsal mérkőzés 1. 2019. december 2. 20:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok Magyarország Oroszország 2-3
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 10. 2019. december 1. 19:30 Budapest, Ludivika Aréna TF-Budapest HOYA-PE Veszprém 69-75
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 10. 2019. december 1. 17:00 Észak-Macedónia, Szkopje Vardar Szkopje Telekom Veszprém 29-38
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 17. 2019. december 1. 13:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Pápai Perutz 1-1
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 11. 2019. november 26. 18:00 Budapest, Elek Gyula Aréna FTC Telekom Veszprém 30-35
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 11 2019. november 25. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Nyírgyulaj 2-6
kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa, 2019/2020 4. 2019. november 25. 17:45 Győr, Egyetemi Sportcsarnok Győr HOYA-PE Veszprém 80-107
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 16. 2019. november 24. 13:00 Sárvár, Városi Stadion Sárvár FC VLS Veszprém 1-0
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 9. 2019. november 23. 17:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Kielce 28-24
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 9. 2019. november 22. 18:00 Veszprém, Vetési Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém MTK-Elite Basket 86-83
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 5. 2019. november 19. 19:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Metaloplastika 36-29
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 8. 2019. november 17. 17:00 Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok PVSK HOYA-PE Veszprém 92-114
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 15. 2019. november 17. 13:00 Érd, Sporttelep Érd VLS Veszprém 2-1
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 8. 2019. november 16. 17:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Meskov Breszt 31-25
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 10. 2019. november 15. 18:30 Debrecen, Egyetemi Sportaréna DEAC 1. FC Veszprém 2-2
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 9. 2019. november 11. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Kecskemét 4-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 13. 2019. november 11. 18:00 Komló, Sportközpont Komló Telekom Veszprém 21-24
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 14. 2019. november 10. 13:30 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Hévíz 4-1
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 7. 2019. november 9. 17:30 Fehéroroszország, Breszt Meskov Breszt Telekom Veszprém 30-37
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 7. 2019. november 8. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém MEAFC-Miskolc 109-83
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 1. 2019. november 6. 21:00 Budakalász, Városi Sportcsarnok Újpest 1. FC Veszprém 1-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 10. 2019. november 5. 20:15 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Csurgó 36-20
kézilabda férfi kézilabda SEHA liga B csoport, 2019/2020 7. 2019. november 5. 17:15 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Szpartak Moszkva 37-32
kosárlabda férfi kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa, 2019/2 3. 2019. november 4. 17:45 Pápa, Városi Sportcsarnok Pápa HOYA-PE Veszprém 87-106
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 13. 2019. november 3. 13:30 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Balatonlelle 0-1
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 6. 2019. november 2. 15:00 Lengyelország, Kielce PGE Vive Kielce Telekom Veszprém 34-33
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 8. 2019. november 1. 19:30 FTC Népligeti Sportcentrum FTC 1. FC Veszprém 5-1
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 12. 2019. október 27. 13:30 Budapest, BKV Előre Stadion BKV Előre VLS Veszprém 0-0
Labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 11. 2019. október 20. 14:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Mosonmagyaróvár 3-0
Kosárlabda Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport 4. 2019. október 19. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém Vasas Akadémia 92-91
Kézilabda Férfi kézilabda BL 5. 2019. október 19. 17:30 Veszprém Aréna Telekom Veszprém Vardar Szkopje 39-30
Kézilabda Férfi kézilabda NB I 7. 2019. október 15. 18:00 Veszprém Aréna Telekom Veszprém Gyöngyös 34-27
Kosárlabda NB I/B Piros csoport 3. 2019. október 15. 17:00 Nyíregyháza HOYA-PE Veszprém Nyíregyháza 105-87
Kézilabda Férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 4. 2019. október 13. 15:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém FC Porto Sofarma 38-28
Labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 10. 2019. október 12. 14:30 Nagykanizsa, Olajbányász Stadion Nagykanizsa VLS Veszprém 2-1
Futsal Férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 7. 2019. október 11. 18:30 Veszprém, Március 15. úti sportcsarnok 1. FC Veszprém Dunaferr 6-4
vehir.hu

További cikkek

Elfogadta a HOYA vezetősége Mérész Csaba lemondását
Elfogadta a HOYA vezetősége Mérész Csaba lemondását
A péntek esti, a Bajai Bácska elleni sorozatban hatodik elveszített bajnoki mérkőzést követően a HOYA-PE Veszprém vezetősége elfogadta Mérész Csaba vezetőedző lemondását. A szakember hat év után emelt fővel távozik a veszprémi klub kispadjáról.
Lemondott Mérész Csaba, a HOYA-PE Veszprém vezetőedzője
Lemondott Mérész Csaba, a HOYA-PE Veszprém vezetőedzője
Miután pénteken este sorozatban hatodik vereségét is begyűjtötte a HOYA-PE Veszprém a másodosztályú kosárlabda-bajnokságban, Mérész Csaba vezetőedző bejelentette lemondását csapata, s a klubvezetőség felé. A kérdés adott: mi lesz így a feljutással?
A Bóbita óvoda nyerte a VII. Oviolimpiát
A Bóbita óvoda nyerte a VII. Oviolimpiát
Esélyt sem adtak „riválisaiknak” a Bóbita óvoda csöppségei az idei, a Báthory iskolában pénteken délelőtt rendezett VII. Oviolimpián.
A nyártól Csurgón kézilabdázik Tatai Péter
A nyártól Csurgón kézilabdázik Tatai Péter
A 87-szeres magyar válogatott Tatai Péter nyártól a Csurgó kézilabdacsapatában folytatja pályafutását.
Lékai Máté: sokáig nyomja majd a lelkemet, hogy nem lehettem ott az Eb-n
Lékai Máté: sokáig nyomja majd a lelkemet, hogy nem lehettem ott az Eb-n
A kézilabda Európa-bajnokság rajtja előtt Gulyás István keretéből kimaradt Lékai Máténak épp úgy fáj, hogy a magyar válogatott csak kilencedik lett, mint azoknak a játékostársainak, akik, ha elkerülik a Portugália elleni fiaskót, elődöntősök is lehettek volna, ennek köszönhetően pedig az olimpiai selejtező torna résztvevői.
2020. január 26. // Vanda névnap