//
Klára névnap

Kalmár Ákos

Jubilálhat a magyar úszósport a Foro Italicóban
Csütörtöktől Rómában rendezik a vizes Európa-bajnokságot, melyen a medencés és nyíltvízi úszók mellett a szinkronúszók, műugrók és óriás-toronyugrók mérik össze tudásukat.
Három veszprémi úszó az Eb-csapatban
A Balaton Úszó Klub Veszprém három kiválósága, Rasovszky Kristóf, Kalmár Ákos és Betlehem Dávid is megméreti magát a magyar válogatott tagjaként az augusztus 11-én rajtoló római Európa-bajnokságon.
Betlehem ért elsőként célba, de Rasovszky a bajnok
A címvédő Rasovszky Kristóf győzött a szegedi Maty-éren rendezett nyíltvizi úszó országos bajnokságon vasárnap.
Gálicz Péter bronzérmes, Kalmár Ákos nyolcadik 25 kilométeren
Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében csütörtökön a Lupa-tavon rendezett világbajnokságon.
Megkezdődnek a nyíltvízi úszók küzdelmei
Vasárnap a csapatversennyel a nyíltvízi úszók is megkezdik szereplésüket a magyarországi vizes-világbajnokságon, a Lupa-tavon.
Kalmár Ákos 17. lett 1500 méter gyorson
A Balaton Úszó Klub Veszprém kiválósága, Kalmár Ákos nem jutott döntőbe 1500 méter gyorson, a 17. helyen fejezte be szereplését a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.
Kalmár Ákos 21. 800 méter gyorson
A Balaton Úszó Klub Veszprém sportolója, Kalmár Ákos a 21. helyen végzett 800 méter gyorson hétfőn, a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokság harmadik versenynapján.
Betlehem a 8, Rasovszky a 11. Piombinóban
A Balaton Úszó Klub Veszprém három úszóval képviseltette magát a LEN nyíltvízi kupa második állomásán. Betlehem Dávid a 8., Rasovszky Kristóf a 11., Kalmár Ákos a 28. helyen zárta az olaszországi Piombinóban.