2019. november 15. // Albert, Lipót névnap

tájfutás

Ködös időben fényes veszprémi sikerek
November 9-10-én a Bócsán rendezett Őszi Boróka Kupán szerepeltek a Veszprémi Honvéd Sportegyesület tájfutói.
Őszi éremhullás a Vértesben
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület aktívái tizenegy érmet szereztek a november 2-3-án rendezett Őszi Spartacus Kupa elnevezésű nemzetközi tájékozódási futó versenyen.
A Bakony új tájait ismerhették meg a tájfutók
Október 19-20-án országos rangsoroló tájékozódási futóversenyt rendezett a Jásdi Tájékozódási Sportnapok keretében a Veszprémi Honvéd Sportegyesület.
Mérő Dominika egyéniben és csapatban sem talált legyőzőre
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület (VHS) kitűnő eredményekkel zárta a tájékozódási futók 2019. évi bajnokságsorozatának utolsó két felvonását, a normáltávú egyéni bajnokságot és a pontbegyűjtő csapatbajnokságot.
Bajnoki címek egyéniben és váltóban
Rendkívül eredményesen szerepeltek a Veszprémi Honvéd SE versenyzői a Kaposváron rendezett 2019. évi rövidtávú egyéni és váltó országos bajnokságon.
Hatalmas fölényben a veszprémi tájfutók
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület versenyzői negyven éremmel tértek haza a Várpalotán rendezett Veszprém megyei rövidtávú tájékozódási futó bajnokságról és sprint váltóbajnokságról.
A Budapest-bajnokságon készültek az országos bajnokságra
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület (VHS) tájfutói egyéniben és csapatban is számos érmet szereztek Budapest rövidtávú és sprintváltó bajnokságán.
Veszprémi sikerek az új típusú tájfutó versenyen
Nyolc érmet szereztek a Veszprémi Honvéd Sportegyesület versenyzői Vas megye rövidtávú bajnokságán, a Szombathely Kupán pedig hatan értek el dobogós helyezést.