2019. október 19. // Nándor névnap

tájfutás

Bajnoki címek egyéniben és váltóban
Rendkívül eredményesen szerepeltek a Veszprémi Honvéd SE versenyzői a Kaposváron rendezett 2019. évi rövidtávú egyéni és váltó országos bajnokságon.
Hatalmas fölényben a veszprémi tájfutók
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület versenyzői negyven éremmel tértek haza a Várpalotán rendezett Veszprém megyei rövidtávú tájékozódási futó bajnokságról és sprint váltóbajnokságról.
A Budapest-bajnokságon készültek az országos bajnokságra
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület (VHS) tájfutói egyéniben és csapatban is számos érmet szereztek Budapest rövidtávú és sprintváltó bajnokságán.
Veszprémi sikerek az új típusú tájfutó versenyen
Nyolc érmet szereztek a Veszprémi Honvéd Sportegyesület versenyzői Vas megye rövidtávú bajnokságán, a Szombathely Kupán pedig hatan értek el dobogós helyezést.
Öt nap, négy veszprémi érem
A Veszprémi Honvéd SE versenyzői több dobogó közeli helyezés mellett három arany- és egy ezüstérmet szereztek a Hungária Kupa – ötnapos nemzetközi tájékozódási futó versenyen.
Veszprémi érem az ifi tájfutó Eb-n
A magyar ifjúsági válogatott – a veszprémi Mérő Dominikával a soraiban – váltó versenyszámban ezüstérmet szerzett a fehéroroszországi tájékozódási futó Európa-bajnokságon.
A tereppel és az ismeretlennel is megküzdöttek
Nagyszerűen szerepeltek a Veszprémi Honvéd Sportegyesület tájfutói a Pomáz és környékén rendezett egyéni éjszakai, valamint egyesületi váltóbajnokságon.
Remekül vették az akadályokat
A Veszprém megyei tájfutók egyéniben tíz, csapatban pedig további hat érmet szereztek Magyarország 2019. évi nyílt középtávú országos egyéni és nyílt országos váltóbajnokságán.