//
Aurél névnap

Nagy küzdelemben nyert Pécsett a BFKA Veszprém

2021. november 14. 21:17
A BFKA Veszprém három góllal bizonyult jobbnak a Pécsi VSE gárdájánál a másodosztályú férfi kézilabda-bajnokság vasárnap esti meccsén.

A nyolcadik fordulót rendezték a férfi kézilabda NB I/B nyugati csoportjában – a tabella második helyén álló BFKA Veszprém a hátulról második Pécsnél vizitált.

A bakonyiak a vártnál nagyobb ellenállásba ütköztek, hiszen a játékrész kétharmadáig fej-fej mellett haladtak a felek. A második játékrész elején vezetni is tudtak a pécsiek, végül azonban fordítani tudott Velky Péter legénysége.

Két ponttal gazdagodott a BFKA Veszprém - Fotó: Wolf Attila -bfakademia.hu (archív)Két ponttal gazdagodott a BFKA Veszprém - Fotó: Wolf Attila -bfakademia.hu (archív)

A Veszprém november 20-án a Százhalombatta vendéglátójaként folytatja szereplését.

Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 8. forduló:
Pécsi VSE–BFKA Veszprém 21-24 (11-15)
Pécs, 50 néző. Vezette: Barna, Kovács B.
Pécs: Szilágyi, Dencs – Kovácsevics 1, Vass 3, Ernei 8 (1), Zsigmond 1, Kiss S. 1, Csuba 2, Papp, Kielnle, Szép 5, Kiss M., Balogh P., Illés, Vujovic
Vezetőedző: Fenyvesi Károly
Veszprém: Nánási 1, Mikler – Szűcs 4 (3), Körtélyesi 3, Markovics 1, Bakos 2, Szabó T., Almásy 2, Csányi 2, Nagy Á., Végh 1, Bőti, Bene 1, Horváth M. 1, Dobi 6
Vezetőedző: Velky Péter
Kiállítások: 6, ill. 2 perc
Hétméteresek: 2/1, ill. 6/3
Az eredmény alakulása: 6. perc: 4-4, 19. perc: 9-9, 28. perc: 10-14, 38. perc: 17-15, 44. perc: 19-19, 52. perc: 21-23

Utolsó módosítás: 2022. október 2. 19:56
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B, 2022/2023 6. 2022. október 9. 16:00 Veszprém Aréna BFKA Veszprém Salgótarján
kézilabda Férfi kézilabda Magyar Kupa, 2022/2023 2. tegnap 19:30 Alsóörs, Városi Sportcsarnok Alsóörsi SE BFKA Veszprém 22-34
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B, 2022/2023 5. 2022. október 1. 18:00 Ózd, Marosi István Városi Sportcsarnok Ózdi KC BFKA Veszprém 27-35
kézilabda Férfi kézilabda NB I/B, 2022/2023 4. 2022. szeptember 25. 15:00 Veszprém Aréna BFKA Veszprém Tatai AC 37-25