Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. június 14. Vazul
Veszprém
22°C
2026. június 14. Vazul
Veszprém
22°C

Veszprémi Foci Centrum Utánpótlás SE

Az ország legjobbjai között bizonyíthat a VFC USE U19-es leánycsapata labdarúgás Az ország legjobbjai között bizonyíthat a VFC USE U19-es leánycsapata A szakágvezető, Donát Máté edzette veszprémi U19-es leány labdarúgócsapat idén már a kiemelt mezőnyben szerepelhet: első osztályú klubok korosztályos csapataival is összemérheti tudását. 2020. augusztus 20. 12:01 Az élvonalban folytatja a veszprémi labdarúgó Az élvonalban folytatja a veszprémi labdarúgó A VFC USE egykori növendéke, Kun Bertalan kettő plusz egy éves szerződést kötött az NB I-es Zalaegerszeg csapatával. A középpályás portálunknak elárulta, alig várja, hogy saját hazája élvonalában bizonyíthasson. 2020. július 14. 11:20 Pető Tamás a VFC USE új szakmai vezetője Pető Tamás a VFC USE új szakmai vezetője A VLS Veszprém vezetőedzőjét, Pető Tamást nevezték ki a Veszprémi Foci Centrum Utánpótlás SE szakmai igazgatójának. A korábbi válogatott labdarúgó Lantai Balázs feladatkörét veszi át a közép-dunántúli bázis élén. 2020. július 7. 19:55 Bepillantást nyertünk a VLS Veszprém edzésébe Bepillantást nyertünk a VLS Veszprém edzésébe A VLS vezetőedzője, Pető Tamás és segítői a kijárási korlátozás feloldását követően rögvest munkába is álltak. Azóta minden héten négy alkalommal tartanak közel háromórás foglalkozásokat azoknak a veszprémi felnőtt labdarúgóknak, akik ezt igénylik. Mindeközben pedig a VFC USE fiataljairól sem feledkeztek meg: az alázatos, tehetséges gyermekeknek lehetőséget biztosítanak arra, hogy rutinos közegben is bizonyítsanak. 2020. május 28. 16:43 Tóth Bence sosem felejti, honnan indult Tóth Bence sosem felejti, honnan indult Alapembernek számított a korosztályos-válogatottakban; mindössze tizenkilenc éves volt, amikor tehetségével már arra is rászolgált, hogy a felnőtt nemzeti tizenegyben is bemutatkozhasson. Bajnok lett a Puskással a másodosztályban, majd a Videotonnal az élvonalban is. Elmondása szerint mégis a kezdetekre, a Veszprémben töltött közel tíz évre a legbüszkébb. 2020. május 20. 15:47 Az élvonalban bizonyítana a veszprémi labdarúgó Az élvonalban bizonyítana a veszprémi labdarúgó Közel tíz évet futballozott Hollandiában, közben végigjárta a magyar korosztályos-válogatottakat. A PSV Eindhoven U23-as csapatának a felnőtt másodosztályban elért harmadik helyéhez góllal járult hozzá a tavalyi évadban. Anyanyelvi szinten beszél hollandul is, ő mégis saját hazáját választotta. A VFC USE nagy ígéretével, Kun Bertalannal beszélgettünk. 2020. május 14. 14:00 Ontja a gólokat és profi szemléletből is példát mutat Ontja a gólokat és profi szemléletből is példát mutat Hivatásos labdarúgó szeretne lenni és BL-győzelemről álmodik a Veszprém FC USE tizenhat esztendős gólerős középpályása, Csizmadia Zsófia, aki szorgalmának, tehetségének és profi szemléletének köszönhetően már a korosztályos válogatottban is megcsillogtatta tudását. 2020. április 29. 7:05 Gondos nevelőmunka, építkezés az alapoktól Gondos nevelőmunka, építkezés az alapoktól A VFC USE női szakágának három csapata is az aranyérem reményében várja bajnoksága – egyelőre bizonytalan – tavaszi folytatását. Az egyesületnél folyó színvonalas munkának ugyanakkor az is ékes bizonyítéka, hogy Csizmadia Zsófia és Szijártó Eszter személyében két játékosa is címeres mezt ölthet. 2020. március 19. 16:12 Új focipályát kaptak a veszprémi utánpótlás ovisai Új focipályát kaptak a veszprémi utánpótlás ovisai Az ún. ovifoci pályán garantáltan biztonságos körülmények között sportolhatnak a Veszprémi Foci Centrum Utánpótlás SE legkisebbjei. 2019. október 7. 11:09 Ide tartozom! – Donát Máté Ide tartozom! – Donát Máté Veszprém a szívem csücske! Éppúgy vártam már a felkészülést, akárcsak a lányok… Tavaly, illetve idén nyáron is több patinás, fővárosi, élvonalbeli klub is megkeresett, hogy örömmel fogadná, ha csatlakoznék edzőként az utánpótlás-bázisukhoz. Én azonban mégis a szülővárosomban maradtam…– árulta el a VFC USE női szakágának edzője, Donát Máté 2019. augusztus 29. 9:30
közélet
Újraválasztották Orbán Viktort a Fidesz elnökének Újraválasztották Orbán Viktort a Fidesz elnökének szombaton a párt 32., tisztújító kongresszusán, Budapesten; a négy alelnök Gál Kinga, Bóka János, Gyopáros Alpár és Kreicsi Bálint lett. A mozgásé volt a főszerep a Dózsa György Általános Iskola sportnapján Pénteken, amíg sokan már az esti Mozgás Éjszakájára készülődtek, a Dózsa György Általános Iskolában már reggel elkezdődtek az aktív programok egy másik sportrégiós eseményen. A diákokat és családjaikat színes programok, sportági bemutatók és kihívások várták. Nem, hogy nem vitték el, rendőrségi eljárás sem folyik Ovádi Péter ellen Egy helyi portál több, meg nem nevezett forrásra hivatkozva azt állította, hogy Ovádi Péternél, Veszprém korábbi fideszes országgyűlési képviselőjénél házkutatást tartott a rendőrség, majd elő is állították. Megkerestük a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányságot, ahol viszont egészen másról tájékoztatták portálunkat. Százötven rajz közül választott a zsűri a Cholnoky Juniálison Megtelt gyerekzsivajjal péntek délután a Cholnoky lakótelep központja, ahol negyedik alkalommal rendezték meg a Cholnoky(s) Juniálist. A családi programokkal, játékokkal és közösségi eseményekkel színesített rendezvény egyik kiemelt eleme idén is a rajzpályázat eredményhirdetése volt. Tömeges hibát tapasztalnak a Facebook és a Messenger felhasználói Péntek délután számos felhasználó jelezte, hogy nem tudja használni a Facebookot és a Messengert. A problémáról a Downdetector hibabejelentéseket gyűjtő oldal is beszámolt, ahol rövid idő alatt jelentősen megugrott a beérkező jelzések száma. Nem igaz, hogy szürkébb lesz a színház – épp az ellenkezője igaz A héten bejelentették, hogy folytatódik a Veszprémi Petőfi Színház felújítása, egyelőre csak az épület keleti oldalán, ahol összekötik az egykori Korona Szálló épületével. Ugyanakkor nyilvánosságra kerültek a teljes, a színház környezetét is magába foglaló jövőbeni beruházás látványtervei is, amelyekről tévesen terjedt el, hogy a zöldfelületek kárára történne beavatkozás. Megkaptuk a részletes műszaki leírást, ami másról árulkodik. Eltűnt Veszprémből az azbesztgyanús kőzúzalék Miután a polgármester nyilvánosságra hozta, hogy hova került a városban az azbeszttel szennyezett osztrák bányából származó kőzúzalék, valamint felszólította a vállalkozót, hogy mihamarabb intézkedjen, péntekre már el is tűnt a Török Ignác utcai ingatlan elől a kőzúzalék. Megkezdődött a balatoni kompkikötők komplex felújítása - látványtervek Szántód és Tihany kikötője is átalaul, összesen 6 milliárd forint hazai forrásból. A 2027 végéig elkészülő kiemelt állami beruházás munkálatai alatt a kompközlekedés zavartalan - adta hírül a Balatoni Hajózási Zrt. Drogfogás: több mint 13 kiló kábítószert foglaltak le egy veszprémi férfitől Tizenhárom kilogrammnyi, különböző kábítószert foglaltak le a rendőrök egy 58 éves veszprémi férfitól - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda Már építik a színpadot a Gyárkertben Jövő pénteken, június 19-én Kispál és a Borzzal startol az idei gyárkerttes szezon, de a színpadot már mos ácsolják.
sport
Műfüves pályát avattak Ősiben Újabb jelentős sportinfrastrukturális fejlesztéssel gazdagodott Veszprém vármegye: szombat délelőtt ünnepélyes keretek között adták át az Ősi Sportkör új, 20x40 méteres műfüves labdarúgópályáját. A beruházás a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) támogatásával valósult meg, és elsősorban az egyesület utánpótlás-nevelési munkáját segíti. Európai ifjúsági kézilabdaliga: a bronzéremért küzdhet a Veszprém A Veszprém Handball Academy nyolc góllal alulmaradt a német Füchse Berlin ellen a férfi európai ifjúsági kézilabdaliga négyes döntőjének szombati, dormageni elődöntőjében. Gulyás István tanítványai így vasárnap (kezdés: 9.00) a bronzéremért csatázhatnak a spanyol Barcelona ellen. BL-szereplés, Magyar Kupa-győzelem és bajnoki bronzérem: emlékezetes idényt zárt a VEHIR.HU Futsal Veszprém A VEHIR.HU Futsal Veszprém 7-1-re legyőzte a DEAC együttesét péntek este a Március 15. utcai sportcsarnokban, a férfi futsal NB I bronzpárharcának mindent eldöntő ötödik mérkőzésén. Marko Perics csapata így a BL-szereplést és a Magyar Kupa-győzelemet követően bajnoki bronzérmemmel búcsúztatta emlékezetes idényét. Vasárnaptól háromnapos közösségi vízi rendezvény lesz Tihanyban Háromnapos, közösségi szemléletű vízi rendezvényt tartanak vasárnaptól a Veszprém–Balaton Európa Sportrégiója 2026 Program támogatásával, 6 millió forintos forrásból, az Aktív Pont Tihany szervezésében. Két példakép a VFC USE Tehetségközpont elnökségben Lang Ádám és Novothny Soma személyében két veszprémi nevelésű labdarúgó is csatlakozott a VFC USE Tehetségközpont elnökségéhez. Kirsty Coventry: a sport él és lélegzik Magyarországon Kirsty Coventry, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) elnöke Budapest olimpiarendezési esélyeiről nem beszélhetett, amikor pénteken újságíróknak nyilatkozott a magyar fővárosban, arról viszont igen, hogy Magyarország szerinte jó házigazdája a sportversenyeknek. Vb-2026: kétgólos mexikói győzelem és három piros lap a nyitómeccsen A társházigazda Mexikó 2-0-ra legyőzte a Dél-afrikai Köztársaság csapatát a labdarúgó-világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén, amelyen három piros lapot is kiosztott a játékvezető. Kölnben írhatnak történelmet a veszprémi akadémisták „Már maga a részvétel óriási dicsőség” – fogalmazott Gulyás István vezetőedző a Veszprém Handball Academy honlapján a férfi európai ifjúsági kézilabdaliga hétvégi négyes döntője előtt. Tanítványai a tavalyi ezüstérem után idén ismét a kontinens legjobbjai között bizonyíthatnak. A szombati dormageni elődöntőben a német Füchse Berlin ellen harcolhatják ki a másnapi döntőbe jutást, melyet a férfi Bajnokok Ligája négyes döntőjének helyszínén, a kölni Lanxess Arénában rendezik. FIFA-világranglista: három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen A magyar válogatott három helyet javítva a 39. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet a világbajnoki címvédő Argentína vezet. Női kézilabda BL: a benevezett klubok közül csak egy nem indulhat A következő idényre 17 klub nevezett a női kézilabda Bajnokok Ligájába, amelynek csoportkörében 16 csapat indulhat.

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.