2020. január 24. // Timót névnap

Négy csapat, de egy család

Ovádi Péter országgyűlési képviselő kezdeményezésére városunk négy kiemelt sportegyesülete – a Telekom Veszprém mellett az 1. FCV, a HOYA-PE, valamint a VLS – összefogott egy nemes célért, hogy szeretett szurkolóikkal karöltve támogassák a Fenyveserdő Otthon gyermekeit.

Kétségkívül hatalmas öröm Veszprém országgyűlési képviselőjének lenni, hiszen a kezdeményezésben feltétel nélkül, első szóra mellém állt városunk négy kiemelt sportcsapata

– fogalmazott köszöntőjében Ovádi Péter csütörtök délután az adományozás apropóján tartott hivatalos sajtótájékoztatón.

A politikus kiemelte, hogy az összefogás országos szinten is egyedi, ugyanis amíg

más városokban a klubok rivalizálnak egymással, a királynék városában inkább összefognak, azonnal mozdulnak egy nemes ügyért.

A fotó jobb oldalán Ovádi Péter országgyűlési képviselőA fotó jobb oldalán Ovádi Péter országgyűlési képviselő

Ovádi beszédéből továbbá az is kiderült, hogy a felajánlások jobb helyre aligha kerülhetnének, ugyanis a Fenyveserdő Otthon többéves hűséges munkásságával, amellyel súlyosan fogyatékos gyermekek mindennapjait varázsolják szebbé megszolgálta a támogatást.

– Magam is többször jártam már az évek során az otthonban... Valósággal emberfeletti az a munka, amelyet az ott dolgozók végeznek – emlékezett vissza országgyűlési képviselőnk.

Maga a kezdeményezés egyébként arról szól, hogy városunk négy kiemelt sportcsapata soron következő idei hazai mérkőzéseire egy-egy gyűjtődobozt helyez majd ki, amelyekben a szurkolók adományokat helyezhetnek el az alapítvány részére. 

Igen ám, de mindezért cserébe a klubok – a Telekom Veszprém, az 1. Futsal Club Veszprém, a HOYA-Pannon Egyetem Veszprém, valamint a VLS Veszprém – vezetői a segítőszándékú drukkerek között hálájuk jeléül értékes ereklyéket, mezeket, valamint mérkőzésjegyeket sorsolnak majd ki.

Rajki Tamás, az 1. FCV ügyvezetője kiemelte, hogy a futsalcsapat kötelességének tartja minden esztendőben azt, hogy egy jó ügy mellé álljon. Köszönetét fejezte ki Ovádi Péter irányába, hogy ezúttal közös erőkkel, a veszprémi egyesületek mindezt együtt tehetik meg. 

Végül pedig hozzátette: a magyar férfi futsalválogatott december másodikán (hétfő, 18.00) és harmadikán (kedd, 18.00) a Március 15. utcai sportcsarnokban fogadja majd barátságos mérkőzésre Oroszország nemzeti együttesét, amelyre – ahogy bajnoki csatáikra is – ingyenes lesz a belépés, s természetesen a gyűjtődoboz is ki lesz helyezve.

Rajki Tamás, az 1. Futsal Club Veszprém ügyvezetőjeRajki Tamás, az 1. Futsal Club Veszprém ügyvezetője

Sevinger Zsolt, a Veszprém Handball Team Zrt. cégvezetője már elöljáróban 50 darab mérkőzésjegyet is felajánlott a sorsolásra a SEHA-liga negyeddöntő mérkőzésére. 

Előbbi vezetők mellett pedig Naményi Miklós, a HOYA-Pannon Egyetem Veszprém férfi kosárlabdacsapatát üzemeltető gazdasági társáság vezetője, illetve Szabó Péter, a VLS sportigazgatója is hangsúlyozta, hogy 

egy jó ügy érdekében, akár egy családon belül, a segítség, s a támogatás mágától értetődő.

A beérkezett adományokat a Fenyveserdő Otthon karácsonyi rendezvényén, december 20-án kívánják majd átadni a klubok vezetői.

Férfi kézilabda BL, B csoport 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Kiel 10 7 2 1 314 282 32 16
2. TELEKOM VESZPRÉM 10 7 0 3 333 288 45 14
3. Kielce 10 5 2 3 302 283 19 12
4. Montpellier 10 5 1 4 277 274 3 11
5. Porto 10 4 2 4 286 295 -9 10
6. Vardar Szkopje 10 4 1 5 286 321 -35 9
7. Zaporizzsja 10 1 2 7 297 323 -26 4
8. Meskov Breszt 10 2 0 8 274 303 -29 4
Utolsó módosítás: 2019. december 1. 19:01
Férfi kézilabda NB I, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. SZEGED 14 13 0 1 512 343 169 26
2. Telekom Veszprém 13 13 0 0 467 324 143 26
3. Tatabánya 13 9 0 4 371 331 40 18
4. FTC 13 8 0 5 364 361 3 16
5. Gyöngyös 13 7 1 5 388 363 25 15
6. Balatonfüred 13 7 1 5 367 359 8 15
7. Csurgó 13 7 1 5 322 328 -6 15
8. Komló 13 6 2 5 343 345 -2 14
9. Eger 13 5 1 7 352 396 -44 11
10. Dabas 14 4 1 9 350 409 -59 9
11. Mezőkövesd 13 2 4 7 314 375 -61 8
12. Budakalász 13 2 1 10 329 373 -44 5
13. Orosháza 13 2 1 10 324 381 -57 5
14. Vác 13 0 1 12 299 414 -115 1
Utolsó módosítás: 2019. december 21. 14:33
Férfi kézilabda SEHA-liga, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Telekom Veszprém 10 8 0 2 306 265 41 24
2. PPD Zagreb 10 7 0 3 289 259 30 21
3. Meskov Breszt 10 6 0 4 307 279 28 18
4. Eurofarm 10 4 0 6 279 275 4 12
5. Metaloplasztika 10 4 0 6 272 302 -30 12
6. Szpartak Moszkva 10 1 0 9 254 327 -73 3
Utolsó módosítás: 2019. december 21. 14:30
Férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. BERETTYÓÚJFALU 16 14 2 0 81 42 39 44
2. HALADÁS 16 13 1 2 79 27 52 40
3. NYÍRGYULAJ 16 9 2 5 58 42 16 29
4. ARAMIS 16 8 1 7 52 58 -6 25
5. FTC 16 7 1 8 55 57 -2 22
6. DUNAFERR 16 5 4 7 44 48 -4 19
7. DEAC 16 5 2 9 37 58 -21 17
8. 1. FC Veszprém 16 3 3 10 34 52 -18 12
9. Csömör 16 3 3 10 32 55 -23 11
10. SG KECSKEMÉT FUTSAL 16 3 1 12 28 61 -33 10
Utolsó módosítás: 2020. január 20. 21:18
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. ÉRD 17 12 3 2 36 13 23 39
2. III. KER 17 10 5 2 38 18 20 35
3. LIPÓT 17 10 3 4 27 18 9 33
4. PÁPAI PERUTZ 17 8 5 4 24 20 4 29
5. NAGYKANIZSA 17 8 3 6 25 23 2 27
6. MÉNFŐCSANAK 17 7 6 4 21 19 2 27
7. KOMÁROM 17 6 5 6 25 21 4 23
8. MOSONMAGYARÓVÁR 17 6 4 7 28 27 1 22
9. VLS VESZPRÉM 17 5 6 6 19 15 4 21
10. BICSKE 17 5 6 6 19 22 -3 21
11. BKV ELŐRE 17 5 5 7 19 22 -3 20
12. PUSKÁS AKADÉMIA II. 17 5 3 9 25 26 -1 18
13. SÁRVÁR 17 4 6 7 15 22 -7 18
14. FEHÉRVÁR II. 17 3 7 7 14 23 -9 16
15. HÉVÍZ 17 3 3 11 20 37 -17 12
16. BALATONLELLE 17 2 4 11 10 39 -29 10
Utolsó módosítás: 2019. december 21. 14:38
Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Nyíregyháza 18 15 0 3 1600 1373 0 33
2. MAFC 17 13 0 4 1503 1389 0 30
3. Budafok 18 12 0 6 1573 1504 0 30
4. HOYA-PE Veszprém 18 11 0 7 1620 1563 0 29
5. Salgótarján 17 10 0 7 1286 1263 0 27
6. Bajai Bácska 18 10 0 8 1423 1389 0 28
7. TF-Budapest 18 9 0 9 1448 1438 0 27
8. BKG-Príma 16 8 0 8 1419 1314 0 24
9. Budapesti Honvéd 17 8 0 9 1414 1479 0 25
10. MEAFC-Miskolc 18 8 0 10 1472 1511 0 26
11. MTK 17 7 0 10 1355 1437 0 24
12. Vasas Akadémia 17 6 0 11 1364 1423 0 23
13. PVSK 16 2 0 14 1334 1536 0 18
14. Nagykőrös 17 2 0 15 1256 1448 0 19
Utolsó módosítás: ma 23:01
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 26. 2020. május 9. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Komló
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 25. 2020. május 3. 18:00 Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok Csurgó Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 24. 2020. április 25. 18:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém FTC
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 23. 2020. április 11. 18:00 Szeged, Városi Sportcsarnok Szeged Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 22. 2020. március 31. 18:00 Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok Eger Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 26. 2020. március 29. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Budafok
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 21. 2020. március 24. 18:00 Dabas, OBO Aréna Dabas Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 25. 2020. március 22. 17:00 Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok BKG-Príma HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 20. 2020. március 17. 18:00 Gyöngyös, Dr. Fejes András Sportcsarnok Gyöngyös Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 24. 2020. március 14. 17:00 Nagykőrös, Kossuth Lajos Általános Iskola Nagykőrös HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 15. 2020. március 10. 18:00 Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok Tatabánya Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 23. 2020. március 6. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém TF-Budapest
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 18. 2020. március 4. 18:00 Balatonfüred, Városi Szabadidőközpont Balatonfüred Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 14. 2020. február 29. 17:30 Ukrajna, Zaporizzsja Zaporizzsja Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 22. 2020. február 29. 17:00 Budapest, Bálint Márton Gimnázium MTK HOYA-PE Veszprém
labdarúgás felkészülési mérkőzés 7. 2020. február 29. 11:00 Mór, Városi Sportpálya Mór VLS Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 19. 2020. február 25. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Budakalász
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 13. 2020. február 23. 17:00 Veszprém,. Veszprém Aréna Telekom Veszprém Montpellier
labdarúgás felkészülési mérkőzés 6. 2020. február 22. 11:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Mór
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 21. 2020. február 21. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém PVSK
labdarúgás felkészülési mérkőzés 5. 2020. február 19. 11:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Sárvár
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 16. 2020. február 18. 18:00 Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok Mezőkövesd Telekom Veszprém
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 18. 2020. február 17. 19:00 Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok Kecskemét 1. FC Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 17. 2020. február 15. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Orosháza
labdarúgás felkészülési mérkőzés 4. 2020. február 15. 11:00 Dunaújváros, Városi Stadion Dunaújváros VLS Veszprém
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 12. 2020. február 12. 19:00 Németország, Kiel Kiel Telekom Veszprém
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 17. 2020. február 11. 17:15 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém FTC
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 11. 2020. február 8. 16:00 Portugália, Porto Porto Telekom Veszprém
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 3. 2020. február 7. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Rubeola FC
kosárlabda Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 20. 2020. február 7. 17:30 Miskolc, Egyetemi Körcsarnok MEAFC-Miskolc HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda Magyar Kupa, 2019/2020 5. 2020. február 3. 19:00 Földi Imre Sportcsarnok, Tatabánya Grundfos Tatabánya KC Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 19. 2020. február 1. 15:30 Budapest, Ludovika Aréna Budapesti Honvéd HOYA-PE Veszprém
labdarúgás felkészülési mérkőzés 3. 2020. február 1. 11:00 Iváncsa, Városi Sportpálya Iváncsa VLS Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 14. 2020. január 31. 18:30 Vác, Városi Sportcsarnok Vác Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 18. ma 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Bajai Bácska 81-99
kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa 5. 2020. január 21. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém TF-Budapest 106-91
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 16. 2020. január 20. 19:00 Dunaújváros, Városi Sportcsarnok Dunaferr 1. FC Veszprém 0-3
labdarúgás felkészülési mérkőzés 2. 2020. január 18. 10:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Csorna 0-0
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 17. 2020. január 17. 17:00 Budapest, Sport 11 Sportcentrum Vasas Akadémia HOYA-PE Veszprém 91-90
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 3. 2020. január 15. 19:30 Csömör, Városi Sportcsarnok Csömör 1. FC Veszprém 3-4
labdarúgás felkészülési mérkőzés 1. 2020. január 15. 13:00 Ajka, Városi Stadion Ajka VLS Veszprém 2-0
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 16. 2020. január 12. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Nyíregyháza 68-79
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 15. 2020. január 10. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Berettyóújfalu 3-3
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 15. 2020. január 8. 19:00 Salgótarján, Városi Sportcsarnok Salgótarján HOYA-PE Veszprém 75-69
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 14. 2020. január 4. 17:00 Budapest, Gabányi László Sportcsarnok MAFC HOYA-PE Veszprém 91-85
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 14. 2019. december 20. 18:30 Szombathely, Haladás Sportcsarnok Haladás 1. FC Veszprém 5-1
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 13. 2019. december 20. 18:00 Budapest, BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Budafok HOYA-PE Veszprém 113-95
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 13. 2019. december 16. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Aramis 3-8
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 8. 2019. december 14. 20:45 Horvátország, Zágráb Zagreb Telekom Veszprém 23-26
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 10. 2019. december 13. 19:00 Szerbia, Sabac Metaloplastika Telekom Veszprém 30-26
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 12. 2019. december 13. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém BKG-Príma 106-90
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 9. 2019. december 11. 17:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Eurofarm 35-24
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 12. 2019. december 10. 19:00 Csömör, Városi Sportcsarnok Rubeola 1. FC Veszprém 2-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 3. 2019. december 9. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Mezőkövesd 37-26
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 12. 2019. december 7. 19:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Mol-Pick Szeged 29-28
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 11. 2019. december 6. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Nagykőrösi Sólymok 93-66
futsal barátságos futsal mérkőzés 2. 2019. december 3. 18:00 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok Magyarország Oroszország 2-1
futsal barátságos futsal mérkőzés 1. 2019. december 2. 20:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok Magyarország Oroszország 2-3
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 10. 2019. december 1. 19:30 Budapest, Ludivika Aréna TF-Budapest HOYA-PE Veszprém 69-75
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 10. 2019. december 1. 17:00 Észak-Macedónia, Szkopje Vardar Szkopje Telekom Veszprém 29-38
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 17. 2019. december 1. 13:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Pápai Perutz 1-1
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 11. 2019. november 26. 18:00 Budapest, Elek Gyula Aréna FTC Telekom Veszprém 30-35
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 11 2019. november 25. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Nyírgyulaj 2-6
kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa, 2019/2020 4. 2019. november 25. 17:45 Győr, Egyetemi Sportcsarnok Győr HOYA-PE Veszprém 80-107
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 16. 2019. november 24. 13:00 Sárvár, Városi Stadion Sárvár FC VLS Veszprém 1-0
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 9. 2019. november 23. 17:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Kielce 28-24
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 9. 2019. november 22. 18:00 Veszprém, Vetési Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém MTK-Elite Basket 86-83
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 5. 2019. november 19. 19:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Metaloplastika 36-29
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 8. 2019. november 17. 17:00 Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok PVSK HOYA-PE Veszprém 92-114
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 15. 2019. november 17. 13:00 Érd, Sporttelep Érd VLS Veszprém 2-1
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 8. 2019. november 16. 17:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Meskov Breszt 31-25
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 10. 2019. november 15. 18:30 Debrecen, Egyetemi Sportaréna DEAC 1. FC Veszprém 2-2
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 9. 2019. november 11. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Kecskemét 4-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 13. 2019. november 11. 18:00 Komló, Sportközpont Komló Telekom Veszprém 21-24
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 14. 2019. november 10. 13:30 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Hévíz 4-1
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 7. 2019. november 9. 17:30 Fehéroroszország, Breszt Meskov Breszt Telekom Veszprém 30-37
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 7. 2019. november 8. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém MEAFC-Miskolc 109-83
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 1. 2019. november 6. 21:00 Budakalász, Városi Sportcsarnok Újpest 1. FC Veszprém 1-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 10. 2019. november 5. 20:15 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Csurgó 36-20
kézilabda férfi kézilabda SEHA liga B csoport, 2019/2020 7. 2019. november 5. 17:15 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Szpartak Moszkva 37-32
kosárlabda férfi kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa, 2019/2 3. 2019. november 4. 17:45 Pápa, Városi Sportcsarnok Pápa HOYA-PE Veszprém 87-106
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 13. 2019. november 3. 13:30 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Balatonlelle 0-1
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 6. 2019. november 2. 15:00 Lengyelország, Kielce PGE Vive Kielce Telekom Veszprém 34-33
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 8. 2019. november 1. 19:30 FTC Népligeti Sportcentrum FTC 1. FC Veszprém 5-1
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 12. 2019. október 27. 13:30 Budapest, BKV Előre Stadion BKV Előre VLS Veszprém 0-0
Labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 11. 2019. október 20. 14:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Mosonmagyaróvár 3-0
Kosárlabda Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport 4. 2019. október 19. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém Vasas Akadémia 92-91
Kézilabda Férfi kézilabda BL 5. 2019. október 19. 17:30 Veszprém Aréna Telekom Veszprém Vardar Szkopje 39-30
Kézilabda Férfi kézilabda NB I 7. 2019. október 15. 18:00 Veszprém Aréna Telekom Veszprém Gyöngyös 34-27
Kosárlabda NB I/B Piros csoport 3. 2019. október 15. 17:00 Nyíregyháza HOYA-PE Veszprém Nyíregyháza 105-87
Kézilabda Férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 4. 2019. október 13. 15:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém FC Porto Sofarma 38-28
Labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 10. 2019. október 12. 14:30 Nagykanizsa, Olajbányász Stadion Nagykanizsa VLS Veszprém 2-1
Futsal Férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 7. 2019. október 11. 18:30 Veszprém, Március 15. úti sportcsarnok 1. FC Veszprém Dunaferr 6-4
Simon Dani
2020. január 24. // Timót névnap