2023. február 6.
//
Dóra névnap

Bartha-Kéri Bianka

Olimpikon a vászon előtt, a konyhában, de főleg a futópályán - vendégünk Bartha-Kéri Bianka
A Királynék földjén program "Arcok, képek, utak" című közéleti beszélgetős estjeinek első vendége Kéri Bianka volt, az SVSE sportolója, Veszprém olimpikonja. A beszélgetés moderátora Sótonyi Mónika, a Királynék földjén csapatának tagja volt, akivel tíz személyes képen keresztül járták végig Bianka életét.
Bartha-Kéri Bianka: pályafutásom eddigi legjobb éve volt a 2022-es
A Magyar Atlétikai Szövetség évértékelő sorozatában a veszprémi Sportolj Velünk SE olimpikonja, Bartha-Kéri Bianka beszélt nagy izgalmakkal teli szezonjáról, amiben 800 méteren nagyon közel került a kétperces álomhatár áttöréséhez, és az Európa-bajnokságon a jövőre nézve is biztató időt ért el a 4x400-as váltóval.
Az SVSE remek eredményekkel zárta a Szuper Liga-döntőt
A veszprémi színekben versenyző Bartha-Kéri Bianka és Kiss Gergő Xavér is duplázni tudott a hétvégén Győrben rendezett atlétikaviadalon.
Bartha-Kéri Bianka volt a leggyorsabb
Az SVSE rutinos futója, Bartha-Kéri Bianka 800 méteren mindenkit maga mögé utasított a hétvégén Budapesten rendezett atlétikai nagydíjon.
Atlétikai Eb: Bartha-Kéri Bianka a 14. helyen zárt 800 méteren
A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) mindkét olimpikonja, Szögi István és Bartha-Kéri Bianka is helytállt a müncheni atlétikai Európa-bajnokságon.
A csaknem félszáz fős magyar csapatban két veszprémiért is szoríthatunk
Csaknem 50 fős csapattal vesz részt Magyarország a müncheni multisport Európa-bajnokság keretében sorra kerülő atlétikai Eb-n, amelyen a veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) két olimpikonja, Bartha-Kéri Bianka és Szögi István is rajthoz áll.
Bartha-Kéri Bianka győzött Belgiumban
A veszprémi SVSE olimpikonja, Bartha-Kéri Bianka nagy hajrával győzött 800 méteren az atlétikai Continental Tour bronz sorozatának szerda esti, liége-i versenyén.
Karnyújtásnyira az Eb-től
Jobban nem is kezdhette volna az idényt a 800-as Bartha-Kéri Bianka, aki sorozatban öt nemzetközi atlétikai versenyen is dobogós helyen végzett, miközben az egyéni legjobbját is megjavította. Legközelebb a jövő héten megrendezésre kerülő országos bajnokságon bizonyítana a veszprémi SVSE büszkesége.