//
Aurél névnap

Bartha-Kéri Bianka

Az SVSE remek eredményekkel zárta a Szuper Liga-döntőt
A veszprémi színekben versenyző Bartha-Kéri Bianka és Kiss Gergő Xavér is duplázni tudott a hétvégén Győrben rendezett atlétikaviadalon.
Bartha-Kéri Bianka volt a leggyorsabb
Az SVSE rutinos futója, Bartha-Kéri Bianka 800 méteren mindenkit maga mögé utasított a hétvégén Budapesten rendezett atlétikai nagydíjon.
Atlétikai Eb: Bartha-Kéri Bianka a 14. helyen zárt 800 méteren
A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) mindkét olimpikonja, Szögi István és Bartha-Kéri Bianka is helytállt a müncheni atlétikai Európa-bajnokságon.
A csaknem félszáz fős magyar csapatban két veszprémiért is szoríthatunk
Csaknem 50 fős csapattal vesz részt Magyarország a müncheni multisport Európa-bajnokság keretében sorra kerülő atlétikai Eb-n, amelyen a veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) két olimpikonja, Bartha-Kéri Bianka és Szögi István is rajthoz áll.
Bartha-Kéri Bianka győzött Belgiumban
A veszprémi SVSE olimpikonja, Bartha-Kéri Bianka nagy hajrával győzött 800 méteren az atlétikai Continental Tour bronz sorozatának szerda esti, liége-i versenyén.
Karnyújtásnyira az Eb-től
Jobban nem is kezdhette volna az idényt a 800-as Bartha-Kéri Bianka, aki sorozatban öt nemzetközi atlétikai versenyen is dobogós helyen végzett, miközben az egyéni legjobbját is megjavította. Legközelebb a jövő héten megrendezésre kerülő országos bajnokságon bizonyítana a veszprémi SVSE büszkesége.
Dobogós veszprémi helyezések a kladnói atlétikai viadalon
Az SVSE két olimpikonja is ezüstérmet szerzett a keddi, kladnói viadalon: Bartha-Kéri Bianka 2:02.57 perces idővel 800 méteren, míg Szögi István 3:42.02 perccel 1500 méteren lett második.
Bartha-Kéri Bianka győzött 800 méteren Bergenben
A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) kiválósága, Bartha-Kéri Bianka megnyerte a 800 métert a norvégiai Bergenben rendezett atlétikai versenyen.