2020. február 18. // Bernadett névnap

Döntsön 2019 sportpillanatáról!

A veszprémi sportbarátok idén tizenegyedik alkalommal ítélhetik oda a közönségdíjat, a tavalyi évhez hasonlóan, a három mértékadó veszprémi hírportál összefogásával.

Tizenegyedik éve választhatja meg a sportszerető közönség az év veszprémi sportpillanatát. A tavalyi évhez hasonlóan egy közös szavazófelületen, három mértékadó veszprémi hírportál olvasói adhatják le a szavazataikat: a Vehir.hu, a Veol.hu és az ötletgazda Hajráveszprém.hu várja az olvasói voksokat.

A három híroldal szerkesztőségének tagjai állították össze a sportmenüt. Időrendi sorrendben haladva elevenítjük fel a veszprémi sportéletből azokat az eseményeket, mérkőzéseket, versenyeket, teljesítményeket, melyekről még bizonyára sokat fognak beszélni a veszprémi sportbarátok. A szubjektív összeállításba egyéni és csapatsportok egyaránt helyet kaptak. A végső döntés természetesen ezúttal is az olvasóké, várjuk a szavazatokat!

A szavazást 2020. február 17. (hétfő) 20.00-kor zárjuk, a végeredményt pedig a február 20-i sportévnyitó ünnepségen hozzuk nyilvánosságra.

Szavazni a cikk végén lehet!

2019. február 16. – Kupagyőztes a veszprémi kosárcsapat

Fotó: hunbasket.huFotó: hunbasket.hu

A Hoya-Pannon Egyetem Veszprém a Nyíregyháza 84-67-es legyőzésével megnyerte a dr. Hepp Ferenc-emlékkupa győri fináléját, és az évad egészét illetően továbbra is veretlen maradt.


2019. április 28. – Tékvandó világbajnoki cím

A veszprémi Bécsi Nikolettet, Kosztyu Veronikát és Mucsy Petrát soraiban tudó magyar tékvandó válogatott a 2018-as Európa-bajnoki címe után 2019-ben világbajnoki aranyat ünnepelhetett erőtörésben.


2019. május 7. – Jótékonysági súlylökés az Óváros téren

A II. Veszprémi Súlylökő Párbajon első alkalommal rendezett jótékonysági súlylökést a VEDAC, ahol sportolók, sportvezetők, közéleti személyiségek ragadtak súlygolyót egy jó ügy érdekében.


2019. május 26. – Huszonhatodik bajnoki címét szerezte a veszprémi kézilabdacsapat

Fotó: MTI/Ujvári SándorFotó: MTI/Ujvári Sándor

A Telekom Veszprém 27-27-es döntetlent játszott a Szeged otthonában a férfi kézilabda bajnoki döntő visszavágóján, és 62-51-es összesítéssel megnyerte a 26. bajnoki címét.


2019. június 6. – Bajnoki bronzérem futsalban

Az 1. Futsal Club Veszprém az élvonalbeli bronzcsata két győzelemig tartó párharcának mindent eldöntő mérkőzésén, a hosszabbításban szerzett győztes góllal, 2-1-re múlta felül a vendég Dunaferrt, és megszerezte első élvonalbeli érmét.


2019. július 13. – Világbajnoki cím nyíltvízi úszásban

Fotó: MTI/Kovács TamásFotó: MTI/Kovács Tamás

Rasovszky Kristóf aranyérmet szerzett a nyíltvízi úszók 5 kilométeres versenyében a Koreai Köztársaságban rendezett vb szombati napján, ezzel megszerezve a szakág első világbajnoki címét.


2019. szeptember 19. – Sportágválasztó a fiatalok napján

Több mint 20 sportágat próbálhattak ki a résztvevők a fiatalok napján, egy kerekasztal mellett Porga Gyula polgármester beszélgetett Nagy László kézilabdázóval, Rasovszky Kristóf hosszútávúszóval és Orbán Éva kalapácsvetővel.


2019. november 17. – Hatodik egyéni világbajnoki címét szerezte Lepsényi Boglárka

A veszprémi klasszis a Szlovákiában rendezett lábtenisz-világbajnokságon egyéniben arany-, párosban bronz-, hármasban pedig ezüstérmet szerzett, így a torna legjobbjának járó címet is bezsebelte.


2019. december 7. – Őszi bajnok lett a Veszprémi KKFT

A közvetlen élmezőnyhöz tartozó ETO-SZESE csapatát 30-21-re győzte le a Tombor Csaba vezette Veszprémi KKFT alakulata az őszi szezon utolsó bajnoki mérkőzésén, és őszi bajnokként zárt az NB I/B-ben.

 
Férfi kézilabda BL, B csoport 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Kiel 12 9 2 1 377 333 44 20
2. Veszprém 12 8 0 4 392 341 51 16
3. Montpellier 12 7 1 4 332 324 8 15
4. Kielce 12 6 2 4 356 333 23 14
5. Vardar 12 5 1 6 347 383 -36 11
6. Porto 12 4 2 6 335 356 -21 10
7. Meskov Breszt 12 3 0 9 336 366 -30 6
8. Zaporizzsja 12 1 2 9 358 397 -39 4
Utolsó módosítás: 2020. február 16. 19:52
Férfi kézilabda NB I, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Szeged 17 16 0 1 612 406 206 32
2. Telekom Veszprém 15 15 0 0 539 372 167 30
3. Tatabánya 14 10 0 4 407 360 47 20
4. Gyöngyös 15 9 1 5 448 410 38 19
5. FTC 15 9 0 6 427 402 25 18
6. Balatonfüred 15 8 1 6 424 412 12 17
7. Csurgó 15 8 1 6 373 377 -4 17
8. Komló 15 7 2 6 389 400 -11 16
9. Eger 15 5 2 8 408 459 -51 12
10. Dabas 16 5 1 10 409 469 -60 11
11. Mezőkövesd 15 2 5 8 371 434 -37 9
12. Orosháza 16 3 1 12 395 470 -75 7
13. Budakalász 16 2 1 13 391 471 -80 5
14. Vác 15 0 1 14 343 494 -51 1
Utolsó módosítás: 2020. február 16. 9:55
Férfi kézilabda SEHA-liga, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Telekom Veszprém 10 8 0 2 306 265 41 24
2. PPD Zagreb 10 7 0 3 289 259 30 21
3. Meskov Breszt 10 6 0 4 307 279 28 18
4. Eurofarm 10 4 0 6 279 275 4 12
5. Metaloplasztika 10 4 0 6 272 302 -30 12
6. Szpartak Moszkva 10 1 0 9 254 327 -73 3
Utolsó módosítás: 2019. december 21. 14:30
Férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. BERETTYÓÚJFALU 18 16 2 0 88 47 41 50
2. HALADÁS 18 15 1 2 87 32 55 46
3. NYÍRGYULAJ 18 9 2 7 59 54 5 29
4. FTC 18 8 2 8 68 64 4 26
5. ARAMIS 18 8 1 9 58 67 -9 25
6. DUNAFERR 18 7 4 7 54 50 4 25
7. DEAC 18 6 2 10 46 62 -16 20
8. 1. FC Veszprém 18 4 4 10 43 59 -16 16
9. RUBEOLA Csömör 18 3 3 12 36 63 -27 11
10. KECSKEMÉT 18 3 1 14 30 71 -41 10
Utolsó módosítás: tegnap 22:08
Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Nyíregyháza 19 16 0 3 1706 1442 0 35
2. MAFC 19 15 0 4 1704 1556 0 34
3. BUDAFOK 20 14 0 6 1742 1660 0 34
4. HOYA-PE Veszprém 20 12 0 8 1779 1728 0 32
5. Salgótarján 19 11 0 8 1464 1429 0 30
6. Bajai Bácska 19 11 0 8 1525 1482 0 30
7. Budapesti Honvéd 19 9 0 10 1576 1639 0 28
8. TF-Budapest 19 9 0 10 1529 1541 0 28
9. BKG 19 9 0 10 1695 1580 0 28
10. MTK 19 8 0 11 1529 1613 0 27
11. Vasas Akadémia 19 8 0 11 1537 1574 0 27
12. MEAFC-Miskolc 20 8 0 12 1626 1683 0 28
13. PVSK 18 2 0 16 1481 1742 0 20
14. Nagykőrös 19 2 0 17 1407 1631 0 21
Utolsó módosítás: 2020. február 8. 10:53
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 26. 2020. május 9. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Komló
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 25. 2020. május 3. 18:00 Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok Csurgó Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 24. 2020. április 25. 18:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém FTC
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 23. 2020. április 11. 18:00 Szeged, Városi Sportcsarnok Szeged Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 22. 2020. március 31. 18:00 Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok Eger Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 26. 2020. március 29. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Budafok
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 18. 2020. március 27. 19:00 Pécs, Laubert Dezső Sportcsarnok Pécs Veszprémi KKFT
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 21. 2020. március 24. 18:00 Dabas, OBO Aréna Dabas Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 25. 2020. március 22. 17:00 Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok BKG-Príma HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 20. 2020. március 17. 18:00 Gyöngyös, Dr. Fejes András Sportcsarnok Gyöngyös Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 24. 2020. március 14. 17:00 Nagykőrös, Kossuth Lajos Általános Iskola Nagykőrös HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 15. 2020. március 10. 18:00 Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok Tatabánya Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 15. 2020. március 8. 19:00 Tata, Güntner Aréna Tata Veszprémi KKFT
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 23. 2020. március 6. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém TF-Budapest
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 18. 2020. március 4. 18:00 Balatonfüred, Városi Szabadidőközpont Balatonfüred Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 14. 2020. február 29. 17:30 Ukrajna, Zaporizzsja Zaporizzsja Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 22. 2020. február 29. 17:00 Budapest, Bálint Márton Gimnázium MTK HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 14. 2020. február 29. 13:00 Veszprém. Március 15. utcai sportcsarnok Veszprémi KKFT NEKA
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 19. 2020. február 25. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Budakalász
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 13. 2020. február 23. 17:00 Veszprém,. Veszprém Aréna Telekom Veszprém Montpellier
futsal Magyar Kupa négyes dön 2020. február 22. 15:30 Szombathely, Aréna Savaria Haladás VSE 1. FC Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 13. 2020. február 22. 11:00 Veszprém, DEVM Sportcsarnok Telekom Veszprém U21 Veszprémi KKFT
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 21. 2020. február 21. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém PVSK
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 16. ma 18:00 Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok Mezőkövesd Telekom Veszprém
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 18. tegnap 19:00 Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok Kecskemét 1. FC Veszprém 1-3
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 12. 2020. február 16. 18:00 Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok PEAC Veszprémi KKFT 25-32
kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa négyes dön 2020. február 16. 13:30 Cegléd, Városi Sportcsarnok Budafok HOYA-PE Veszprém 89-64
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 17. 2020. február 15. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Orosháza 33-22
kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa négyes dön 2020. február 15. 13:30 Cegléd, Városi Sportcsarnok HOYA-PE Veszprém Bajai Bácska 89-80
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 12. 2020. február 12. 19:00 Németország, Kiel Kiel Telekom Veszprém 29-28
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 17. 2020. február 11. 16:45 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém FTC 6-6
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 11. 2020. február 8. 16:00 Portugália, Porto Porto Telekom Veszprém 24-31
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 3. 2020. február 7. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Rubeola FC 4-2
kosárlabda Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 20. 2020. február 7. 17:30 Miskolc, Egyetemi Körcsarnok MEAFC-Miskolc HOYA-PE Veszprém 79-81
kézilabda férfi kézilabda Magyar Kupa, 2019/2020 5. 2020. február 3. 19:00 Földi Imre Sportcsarnok, Tatabánya Grundfos Tatabánya KC Telekom Veszprém 16-26
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 19. 2020. február 1. 15:30 Budapest, Ludovika Aréna Budapesti Honvéd HOYA-PE Veszprém 86-78
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 14. 2020. január 31. 18:30 Vác, Városi Sportcsarnok Vác Telekom Veszprém 26-39
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 18. 2020. január 24. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Bajai Bácska 81-99
kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa 5. 2020. január 21. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém TF-Budapest 106-91
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 16. 2020. január 20. 19:00 Dunaújváros, Városi Sportcsarnok Dunaferr 1. FC Veszprém 0-3
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 17. 2020. január 17. 17:00 Budapest, Sport 11 Sportcentrum Vasas Akadémia HOYA-PE Veszprém 91-90
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 3. 2020. január 15. 19:30 Csömör, Városi Sportcsarnok Csömör 1. FC Veszprém 3-4
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 16. 2020. január 12. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Nyíregyháza 68-79
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 15. 2020. január 10. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Berettyóújfalu 3-3
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 15. 2020. január 8. 19:00 Salgótarján, Városi Sportcsarnok Salgótarján HOYA-PE Veszprém 75-69
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 14. 2020. január 4. 17:00 Budapest, Gabányi László Sportcsarnok MAFC HOYA-PE Veszprém 91-85
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 14. 2019. december 20. 18:30 Szombathely, Haladás Sportcsarnok Haladás 1. FC Veszprém 5-1
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 13. 2019. december 20. 18:00 Budapest, BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Budafok HOYA-PE Veszprém 113-95
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 13. 2019. december 16. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Aramis 3-8
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 8. 2019. december 14. 20:45 Horvátország, Zágráb Zagreb Telekom Veszprém 23-26
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 10. 2019. december 13. 19:00 Szerbia, Sabac Metaloplastika Telekom Veszprém 30-26
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 12. 2019. december 13. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém BKG-Príma 106-90
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 9. 2019. december 11. 17:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Eurofarm 35-24
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 12. 2019. december 10. 19:00 Csömör, Városi Sportcsarnok Rubeola 1. FC Veszprém 2-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 3. 2019. december 9. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Mezőkövesd 37-26
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 12. 2019. december 7. 19:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Mol-Pick Szeged 29-28
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 11. 2019. december 7. 13:00 Veszprém, DEVM Sportcsarnok Veszprémi KKFT ETO-SZESE 30-21
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 11. 2019. december 6. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Nagykőrösi Sólymok 93-66
futsal barátságos futsal mérkőzés 2. 2019. december 3. 18:00 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok Magyarország Oroszország 2-1
futsal barátságos futsal mérkőzés 1. 2019. december 2. 20:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok Magyarország Oroszország 2-3
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 10. 2019. december 1. 19:30 Budapest, Ludivika Aréna TF-Budapest HOYA-PE Veszprém 69-75
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 10. 2019. december 1. 18:00 Budapest, Sportkastély PLER-Budapest Veszprémi KKFT 30-30
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 10. 2019. december 1. 17:00 Észak-Macedónia, Szkopje Vardar Szkopje Telekom Veszprém 29-38
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 11. 2019. november 26. 18:00 Budapest, Elek Gyula Aréna FTC Telekom Veszprém 30-35
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 11 2019. november 25. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Nyírgyulaj 2-6
kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa, 2019/2020 4. 2019. november 25. 17:45 Győr, Egyetemi Sportcsarnok Győr HOYA-PE Veszprém 80-107
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 9. 2019. november 23. 17:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Kielce 28-24
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 9. 2019. november 23. 13:00 DEVM Sportcsarnok Veszprémi KKFT Rév TSC 27-20
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 9. 2019. november 22. 18:00 Veszprém, Vetési Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém MTK-Elite Basket 86-83
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 5. 2019. november 19. 19:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Metaloplastika 36-29
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 8. 2019. november 17. 17:00 Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok PVSK HOYA-PE Veszprém 92-114
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 8. 2019. november 17. 16:00 Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok Szigetszentmiklós Veszprémi KKFT 19-29
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 8. 2019. november 16. 17:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Meskov Breszt 31-25
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 10. 2019. november 15. 18:30 Debrecen, Egyetemi Sportaréna DEAC 1. FC Veszprém 2-2
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 9. 2019. november 11. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Kecskemét 4-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 13. 2019. november 11. 18:00 Komló, Sportközpont Komló Telekom Veszprém 21-24
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 7. 2019. november 9. 17:30 Fehéroroszország, Breszt Meskov Breszt Telekom Veszprém 30-37
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 7. 2019. november 9. 13:00 Veszprém, DEVM Sportcsarnok Veszprémi KKFT Pécsi VSE 30-21
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 7. 2019. november 8. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém MEAFC-Miskolc 109-83
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 1. 2019. november 6. 21:00 Budakalász, Városi Sportcsarnok Újpest 1. FC Veszprém 1-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 10. 2019. november 5. 20:15 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Csurgó 36-20
kézilabda férfi kézilabda SEHA liga B csoport, 2019/2020 7. 2019. november 5. 17:15 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Szpartak Moszkva 37-32
kosárlabda férfi kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa, 2019/2 3. 2019. november 4. 17:45 Pápa, Városi Sportcsarnok Pápa HOYA-PE Veszprém 87-106
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 6. 2019. november 2. 15:00 Lengyelország, Kielce PGE Vive Kielce Telekom Veszprém 34-33
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 8. 2019. november 1. 19:30 FTC Népligeti Sportcentrum FTC 1. FC Veszprém 5-1
Kosárlabda Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport 4. 2019. október 19. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém Vasas Akadémia 92-91
Kézilabda Férfi kézilabda BL 5. 2019. október 19. 17:30 Veszprém Aréna Telekom Veszprém Vardar Szkopje 39-30
Kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport 6. 2019. október 18. 19:30 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand Budaörs Hársfa utca 6. Budai Farkasok VKKFT 19-27
Kézilabda Férfi kézilabda NB I 7. 2019. október 15. 18:00 Veszprém Aréna Telekom Veszprém Gyöngyös 34-27
Kosárlabda NB I/B Piros csoport 3. 2019. október 15. 17:00 Nyíregyháza HOYA-PE Veszprém Nyíregyháza 105-87
Kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 6. 2019. október 13. 16:00 Budaörs, Városi Sportcsarnok Budai Farkasok Veszprémi KKFT 17-30
Kézilabda Férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 4. 2019. október 13. 15:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém FC Porto Sofarma 38-28
Futsal Férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 7. 2019. október 11. 18:30 Veszprém, Március 15. úti sportcsarnok 1. FC Veszprém Dunaferr 6-4
vehir.hu
Domján Attila
Szalai Csaba
Tál Dominik

További cikkek

Győzelemmel hangolt a négyes döntőre az 1. FC Veszprém
Győzelemmel hangolt a négyes döntőre az 1. FC Veszprém
Kétgólos győzelmet aratott a Veszprém a sereghajtó Kecskemét ellen az NB I alapszakaszának utolsó fordulójában. Frank Tamás legénysége hétfői sikerével megőrizte nyolcadik helyét, így két pontot visz magával az alsóházi rájátszásba.
Kiütéssel nyert a listavezető VKKFT
Kiütéssel nyert a listavezető VKKFT
A félidőben már nyolccal vezetett, végül hét góllal diadalmaskodott a listavezető VKKFT vasárnap este a PEAC vendég szeretetében. A Tombor Csaba vezette veszprémi fiatalok győzelme egy pillanatig sem forgott kockán a kézilabda NB I/B tavaszi szezonjának nyitómérkőzésén.
Elmaradt a címvédés! – elbukta a Hepp Kupa-döntőt a HOYA
Elmaradt a címvédés! – elbukta a Hepp Kupa-döntőt a HOYA
Bár jól kezdett a vasárnapi, a Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa fináléjában a HOYA-Pannon Egyetem Veszprém, végül azonban még csak esélye sem maradt a címvédésre. A Budafok együttese ugyanis huszonöt pontos, 89-64-es diadalt aratott a ceglédi Városi Sportcsarnokban.
Tükörsima első, kiegyenlített második játékrész
Tükörsima első, kiegyenlített második játékrész
A szünetben már tizenegy góllal vezetett a címvédő Telekom Veszprém, a második félidőt azonban döntetlenre hozta a vendég Orosháza a férfi kézilabda NB I szombat esti mérkőzésén.
Döntőben a címvédő!
Döntőben a címvédő!
Címvédőhöz méltó játékkal, 89-80 arányban múlta felül bajai riválisát a HOYA-PE Veszprém szombaton délután Cegléden, a Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa elődöntőjében. Szabó Péterék egyúttal kvalifikálták magukat a négyes döntő vasárnapi (13.30) fináléjába is, ahol a Budafok kosarasaival kell majd farkasszemet nézniük.
2020. február 18. // Bernadett névnap